400 TL Fileli ofis koltuğu önerisi

Bütçe
400

pWrist

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar ofis koltuğu arıyorum. Fileli olması daha iyi olur terletmemesi açısından. Ayakları vs. plastik olmasın dayanıklı olsun yani. Bu kriterlerime uygun bir koltuk biliyorsanız benimle paylaşmanıza çok sevinirim. Tekrardan iyi günler.🙂

Plastik ayaklı olmayan, en iyi bunları buldum fakat hiçbiri içime sinmedi. Oturma yerleri çok kötü hepsinin, incecikler. Yaz mevsimi bitmeden eriyip poponuzu ağrıtmaya başlarlar.

Plastik ayaklı olmayan, en iyi bunları buldum fakat hiçbiri içime sinmedi. Oturma yerleri çok kötü hepsinin, incecikler. Yaz mevsimi bitmeden eriyip poponuzu ağrıtmaya başlarlar.

Önerilerin için teşekkür ederim fakat sen öyle deyince benim de içime sinmedi. Pandemi sürecinden önce de masa başında çok oturan birisiydim şu an daha çok oturuyorum. Kalçamı rahatsız edecekse almamalıyım. Ama sen yine de sağ ol.😊

Önerilerin için teşekkür ederim fakat sen öyle deyince benim de içime sinmedi. Pandemi sürecinden önce de masa başında çok oturan birisiydim şu an daha çok oturuyorum. Kalçamı rahatsız edecekse almamalıyım. Ama sen yine de sağ ol.😊
Rica ederim, bunlara para harcamamanız beni mutlu etti. Eğer çok ihtiyacınız yoksa biraz daha para biriktirip bunlardan birini alabilirsiniz. Thunder Pro 1000TL'ye kadar bütçede en iyi seçim. Diğer koltuk ise arada 600-650TL arasında oluyor. Bütçeniz genişlerse alabileceğiniz en iyi 2 koltuk bunlar.

Rica ederim, bunlara para harcamamanız beni mutlu etti. Eğer çok ihtiyacınız yoksa biraz daha para biriktirip bunlardan birini alabilirsiniz. Thunder Pro 1000TL'ye kadar bütçede en iyi seçim. Diğer koltuk ise arada 600-650TL arasında oluyor. Bütçeniz genişlerse alabileceğiniz en iyi 2 koltuk bunlar.

Çok sağ olun sanırım biraz daha bekleyip thunder Pro'yu alacağım.

Konu biraz eskidi biliyorum ama Thunder Pro yerine bu tercih edilebilir mi? https://www.hepsiburada.com/ofisinhazir-dark-cloud-oyuncu-koltugu-kirmizi-p-HBV00000IY4SF
Çok sağ olun sanırım biraz daha bekleyip thunder Pro'yu alacağım.
Ne aldınız acaba ve memnun musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı