400 TL Galaxy A52s için kılıf ve ekran koruyucu önerisi

Arthur_ Morgan

Hectopat
Samsung Galaxy A52s modeli için kılıf ve ekran koruyucu arıyorum. Tasarım, renk vs benim için önemli değil fakat son derece sağlam olmalı ikisi de. Kılıf olarak tank kılıf sağlam olur diye düşünüyorum. Ekran koruyucuların çeşitleri var sanırım yani nano koruyucular, damperli cam, jelatin gibi çeşitleri var sanırım onların farkını ve bilmediğim başka koruyucu çeşidi varsa söylersiniz güzel olur. Ek olarak ikisi için ayırdığım bütçe 350-400 TL arası fakat daha yüksek fiyattaki önerilere de açığım.

Not: Sanırım A52 modeli için olan kılıflar ve koruyucular da A52s'e uyumlu çünkü tasarım olarak aynılar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Normalde bu kadar bütçe ayırmamıştım fakat cidden sağlam olmasını istiyorum ve çoğu kişi Spigen önermiş. Spigen kılıflar da 200 300 bandındaydı o yüzden biraz arttırdım.

Hocam bu kılıflar ile diğer kılıflar arasında çok fiyat farkı var neredeyse 3 katı oluyor. Bu fiyat farkına değer mi? Bütçem var fakat sadece değer mi diye soruyorum yani bu kadar pahalı olmasına rağmen neden bu marka çok öneriliyor merak ediyorum.

Hocam bu kılıflar ile diğer kılıflar arasında çok fiyat farkı var neredeyse 3 katı oluyor. Bu fiyat farkına değer mi? Bütçem var fakat sadece değer mi diye soruyorum yani bu kadar pahalı olmasına rağmen neden bu marka çok öneriliyor merak ediyorum.

Çünkü diğer çakma kılıflara göre daha kaliteli ve uzun ömürlü istersen ucuz alternatifler de atabilirim.

Çünkü diğer çakma kılıflara göre daha kaliteli ve uzun ömürlü istersen ucuz alternatifler de atabilirim.

Hocam biraz inceledim kılıfları. Sürgülü kamera koruyucu/kapatıcı bulunanlar hoşuma gitti o şekilde olan bir öneriniz var mı? Daha ucuz tank kılıf alternatifleri de atarsanız sevinirim hepsini değerlendirmek istiyorum.

Hocam biraz inceledim kılıfları. Sürgülü kamera koruyucu/kapatıcı bulunanlar hoşuma gitti o şekilde olan bir öneriniz var mı? Daha ucuz tank kılıf alternatifleri de atarsanız sevinirim hepsini değerlendirmek istiyorum.

Bu tarz mı hocam?

Evet bu tarz olmasını istiyorum. 2. kılıf iyi gibi çünkü 1. De kart koyma yeri var ve sanırım bir tarafı telefonun kasasına değiyor kart koyarsak telefon çizilir diye düşündüm ama tam anlayamadım. Malzeme kalitesi koruması vs iyi midir midir Spigen tank kılıfa göre bunu tercih etmeli miyim?

Geri
Yukarı