400 TL Gamepad önerisi

Muhammed irfan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 400 TL gamepad tavsiye eder misiniz? En fazla 450 TL'ye çıkabilirim. Monster Pusat Pro Bluetooth videosunu izledim, beğenmedim. Logitech F710'un da görünüşünü sevemedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

X box 360 kablolu gamepad kullanıyorum. Tavsiye ederim. 150-200 TL gibi piyasaya fiyatı mevcut. İşini görecektir.

PS4 DualShock'una göz atabilirsin dostum 300-350 Arasında Dolaşıyor fiyatları. Bütçeni Zorlayabilirsen Xbox One gamepad tercih edebilirsin.

XBOX 360 kablolu gamepad kullanıyorum. Tavsiye ederim. 150-200 TL gibi piyasaya fiyatı mevcut. İşini görecektir.
O ürünler çakma.

Bu bütçede Monster Pusat Pro en iyisidir, nesini beğenmediniz anlamadım. Ayrıca o kol bluetooth değil, wireless ve adaptörü kutusundan çıkıyor. Bu bütçedeki önerim odur, gidip sırf marka adı var diye boşa fazla para vermeyin.

O.

O ürünler çakma.

Bu bütçede Monster Pusat Pro en iyisidir, nesini beğenmediniz anlamadım. Ayrıca o kol Bluetooth değil, Wireless ve adaptörü kutusundan çıkıyor. Bu bütçedeki önerim odur, gidip sırf marka adı var diye boşa fazla para vermeyin.

O ürün kaldırıldı. Satılmıyor artık.

O fiyat bandında tek seçenek Monster Pusat ve (stoklarda bulabilirseniz) MSI GC30. Sahte PS4 kolları var ama ben sahte ürün kullanmaktan haz almıyorum kaliteli de olsa.

Alternatif ikinci el temiz Xbox One yahut Dualshock 4 bakılabilir tabi onların da fiyatları uçtu...

Xbox 360 orijinal piyasada benim gördüğüm yok artık. Ürünlerin hepsi sahte.

O ürünler çakma.

Bu bütçede Monster Pusat Pro en iyisidir, nesini beğenmediniz anlamadım. Ayrıca o kol bluetooth değil, wireless ve adaptörü kutusundan çıkıyor. Bu bütçedeki önerim odur, gidip sırf marka adı var diye boşa fazla para vermeyin.
Monster'ın analog hassasiyeti iyi değil ve Dead Zone çok fazla.

O ürün kaldırıldı. Satılmıyor artık.
Sadece stokta yok.

Sony sonradan 3. parti firmalara dualshock 4 üretimi için lisans verdi, PlayStation 4 üzerinde de çalışan Sony onaylı kollar. Orijinal DS4'e göre daha ucuz. Onlardan alıp DS4 for Windows yazılımı ile kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı