400 TL gamepad önerisi

Bütçe
400

asnel

Hectopat
Arkadaşlar laptop kullanıcısıyım. FIFA22-23, RDR2, GTA gibi oyunları gamepadden oynamak istiyorum malum orijinalleri çok pahalı. Bende replika araştırmak istedim. Genel olarak Bluetooth özelliği bulunduranlar bir zaman sonra ucuz Bluetooth modülleri kullanıldıgı için arıza yaptıgını söylüyor. Şimdi benim için önemli olan Bluetooth falan önemli değil. Tecrübesi olan arkadaşlar link bırakırsa sevinirim. Bütçem 400-450 arası.

Bulduğum bir tane var ancak bazı kuşkularım var Bluetooth açısından çok da kuşku içinde değilim yeri gelince kabloluda oynarım hiç problem yok.
Sorum şu ben bu kolu laptopum ile bağlayabilir miyim?

Hocam gördüm onu onun yerine evet pahalı ama F710 var o nasıldır F310'a göre farkı çok mu?

F710 F310'un kablosuz ve titreşim motoru bulunan hali denebilir, öyle aman aman bir farkları yok. Ayrıca F310 pahalı demişsiniz ama F710 daha pahalı normalde :D

Son düzenleyen: Moderatör:
F710 F310'un kablosuz ve titreşim motoru bulunan hali denebilir, öyle aman aman bir farkları yok. Ayrıca F310 pahalı demişsiniz ama F710 daha pahalı normalde :D
kusura bakmayın yanlış yazmışım.

(konu dışı) Şu konuyu görüp fiyata bakınca biraz oturup ağlamak istedim sadece ya..

Hocam bir de bayağı eski bir kol güncel oyunlarda sorun yaratır mı 🙏

kusura bakmayın yanlış yazmışım.

(konu dışı) Şu konuyu görüp fiyata bakınca biraz oturup ağlamak istedim sadece ya..

Hocam bir de bayağı eski bir kol güncel oyunlarda sorun yaratır mı 🙏
Yaratmaz hocam, Xinput ve D-Input desteği olması lazım. Alacağınız çakma Dualshock'tan daha kaliteli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı