400 TL Gaming Anakart Önerisi

MuratÖzerik

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda Asus H110M-K anakart kullaniyorum. Gaming anakart almayı düşündüğüm için sizden anakart tavsiyesi istiyorum. Yazacağınız anakartları da 'bunu al ve şu yüzden' olarak açıklama yaparsanız sevinirim. Limitim 400.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda Asus H110M-K anakart kullaniyorum. Gaming anakart almayı düşündüğüm için sizden anakart tavsiyesi istiyorum. Yazacağınız anakartları da 'bunu al ve şu yüzden' olarak açıklama yaparsanız sevinirim. Limitim 400.
Eğer sıkıntı yaşamıyorsanız ve ya yeni bir nesile geçmeyecekseniz, yeni anakart almanız saçma olur.

Anakart değiştirmek çok mantıklı bir iş değil arkadaşın dediği gibi ama illa ki değiştiricem diyorsan ben b250m gaming pro kullanıyorum tavsiye ederim. Özellikle Hızlı sarj özelliği ile telefon ve elektronik sigaramı çok hızlı sarj ediyorum :)

Konuyla alakasız olucak fakat elimde MSI B150 Gaming M3 anakart ve Asus H170 Pro Gaming anakartlar var. İkiside garantili kutulu eksiksiz. 0 almayı düşünürseniz MSI B250M Bazooka olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı