400 TL idarelik ekran kartı önerisi

bugrauzumcu

Hectopat
İyi forumlar, geçtiğimiz günlerde Teknobiyotik'ten mayıs 2020 tarihinde aldığım Galax 1660 Super'de bir arıza oldu. Ben de garantiye verdim. Garantiden bana geri döndüler ve dedikleri şey şuydu "şu anda stok sorunu yaşadığımız için ekran kartının benzerini maalesef veremiyor, Z para iadesi yapabiliriz" ve bana mayıs 2020 de aldığım ekran kartının fiyatı olan 2100 TL'yi iade etme teklifi sundular. (şu anda aynı ekran kartının fiyatı 5800 TL.) Bir diğer teklif ise stok gelene kadar beklememdi.

Bildiğiniz gibi şu sıralar ekran kartları uçmuş durumda ve 2100 TL ile güzel bir ekran kartı almak imkansıza yakın, dolayısıyla stok gelene kadar bekleyeceğimi söyledim.

Maalesef sahip olduğum işlemcide harici ekran kartı yok ve benim de derslerim olduğundan dolayı bilgisayara girmem lazım. Ekran kartı gelene kadar 300-400TL bandında idarelik bir ekran kartı önerisinde bulunursanız minnettar kalırım. (2. el sıfır fark etmez.) Valorant, LoL kaldırsın yeter bana. Zaten işlemci yiyen oyunlar.

Bir fikrim daha var, 100 TL civarı GeForce Now kaldırabilecek bir ekran kartı olursa da kabulumdür.

Sizce nasıl bir yol izlemeliyim, yardımcı olursanız sevinirim.

• İşlemci: R5 3600.
  • Anakart: Gigabyte B450mh.
  • RAM: 16 GB Kingston HyperX Fury.
  • Ekran kartı: Galax 1660 Super.
  • Depolama birimi: Crucial BX500 480 GB.
  • PSU: Aerocool Cylon 500W.

Yeni konular

Geri
Yukarı