400 TL kablolu kulak üstü kulaklık önerisi

Clarion

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. 400 TL'ye kablolu ve kulak üstü olması şartıyla cep telefonu ve MP3'ten dinlemek için kulaklık bakıyorum. Oyun oynamak için değil. Öncelik verdiğim en önemli konu ses kalitesi ve rahatlık (kulağı rahatsız etmesin). Bir hata edip Bluetooth'lu aldım fakat dip ses sorunu vs. çıktı ve bunlarla uğraşmak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Anker Q10;

(+)
  • Malzeme kalitesi iyi
  • Rahat, Pasif gürültü önleme
  • Premium algısı yaratıyor
  • Ses kalitesi fiyatına göre bayağı iyi
  • BassUp modu var
  • Bataryası efsane deneyimlemem sonucu en az 40 saat dayanıyor
  • Bluetooth 5.0
(-)
  • Aktif gürültü engelleyici yok
  • Bazı kişilere göre ağır

TaoTronics TT-BH085;

(+)
  • Ses kalitesi iyi
  • Rahat
  • Bluetooth 5.0
  • Bataryası 25-30 saat falan dayanıyor gayet iyi
  • AptX Codex var
  • Seyahat kılıfı hediyeli
  • Aktif gürültü önleme var
(-)
  • Malzeme kalitesi Anker Q10'a göre daha kötü
  • Bazılarına göre ağır
  • Benim görüşüm Anker'e göre biraz daha kötü gibi

Genel olarak tavsiyem Q10'dan yana.

Son düzenleme:
Selamlar. 400 TL'ye kablolu ve kulak üstü olması şartıyla cep telefonu ve MP3'ten dinlemek için kulaklık bakıyorum. Oyun oynamak için değil. Öncelik verdiğim en önemli konu ses kalitesi ve rahatlık (kulağı rahatsız etmesin). Bir hata edip Bluetooth'lu aldım fakat dip ses sorunu vs. çıktı ve bunlarla uğraşmak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Bu arada hangi kulaklıktan dip ses sorunu çıkmıştı?

Bu arada hangi kulaklıktan dip ses sorunu çıkmıştı?

TaoTronics TT-BH085 modelinden. Bu arada kardeşimde Q10 var ve rahatlık olarak rezalet seviyede. Pad'leri hiç yumuşak değil. Kablolu bildiğin varsa önerilere açığım.
Urbanears Plattan 2 kablolu kullanıyorum. Çok iyi, öneririm.
Şu an araştıyorum.

TaoTronics TT-BH085 modelinden. Bu arada kardeşimde Q10 var ve rahatlık olarak rezalet seviyede. Pad'leri hiç yumuşak değil. Kablolu bildiğin varsa önerilere açığım.

Şu an araştıyorum.

İlginç. Ben şu ana kadar pek görmedim madem öyle o zaman Q10 alabilirsiniz zaten TT-BH085 modelinden en az 8-10 kat daha fazla alınıyor. Daha bilindik.

Geri
Yukarı