400 TL kahve makinesi önerisi

boyoz

Hectopat
Evde kendime filtre kahve yapmak için bir filtre kahve makinesi almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Max 400 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evde kendime filtre kahve yapmak için bir filtre kahve makinesi almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Max 400 TL.

Şimdi şöyle bir şey var. Kahve bağımlısı biri olarak. Evde filtre kahve yapmak için en ucuz yöntem bir tane frenç press aktarcıdan veya starbucks tan almak. Filtre kahve önerisine gelince.

Fakat yıllarca kahve kullanan birisi olarak bu ikisini kullanmak kahveyi lezzetli yapsada. Starbucks taki lezzeten uzağız. Sebep şu kahveyi içeceğin zaman öğüterek filtreli kahve yaparsan o zaman kahvenin aroması kaybolmamış oluyor. Kahveyi alıp starbucks ta çektirdikten sonra ilk içimden sonra aromada zayıflama oluyor. Bu yüzden benim favori makinem.

Ekran kartı aldıktan sonra böyle bir makine gündemimde. En ucuzundun en pahalısına kadar kendi kahve deneyimimi paylaştım. Bence filtre kahve için frenç press yeterli ama. Aroma bağımlısıysan benim gibi. Son makine gibi ürünlere bakabilirsin.

Geri
Yukarı