400 TL kaliteli 0.7 kalem önerisi

Hastar Sait

Picopat
Daha fazla  
Sürekli kalem kullanan bir matematikçi için 0.7 kalem arıyorum. Hediye olacağı için en kaliteli marka ve modellerden birini almak istiyorum. Bütçem 400 civarı. Kutulu bir kalem olsa daha iyi olur. Mümkünse satıcısı Amazon.com.tr olmalı. Önerilerinizi bekliyorum.

Alpha Gel Switch önerecektim ama görmeyeli fiyatı uçmuş.

Bunu önerebilirim. Tutma yer metal de olsa oldukça rahat kalem.

Bu da çok premium bir kalem olmasa da konfor konusunda çok iyidir. Uzun saatler kullanmak için bire bir.

Bütçe artarsa ve 0.5 olursa da bunu öneririm. Gerçekten mükemmel bir kalem.

Son düzenleme:
Alpha Gel Switch önerecektim ama görmeyeli fiyatı uçmuş.

Bunu önerebilirim. Tutma yer metal de olsa oldukça rahat kalem.

Bu da çok premium bir kalem olmasa da konfor konusunda çok iyidir. Uzun saatler kullanmak için bire bir.

Bütçe artarsa ve 0.5 olursa da bunu öneririm. Gerçekten mükemmel bir kalem.

Hocam teşekkürler. Attığınız ilk model ile uçan kokoreç in attığı model arasında çok bir fark var mıdır?

Hocam teşekkürler. Attığınız ilk model ile uçan kokoreç in attığı model arasında çok bir fark var mıdır?
Rotring 500 biraz daha yaygın kullanılır, çoğu iyi kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Ancak tutma yeri metal ve tırtıklı olduğu için uzun sürede yoruyor bence. Benim attığım biraz daha herkeste olmayan, farklı bir kalem. Ayrıca tutma yeri düz, onun kadar yormayacaktır. Ağırlık dengesi de çok güzel. El yormuyor pek. Tasarımı da farklı biraz, o yüzden güzel bir hediye olabilir diye düşündüm.

Sürekli kalem kullanan bir matematikçi için 0.7 kalem arıyorum. Hediye olacağı için en kaliteli marka ve modellerden birini almak istiyorum. Bütçem 400 civarı. Kutulu bir kalem olsa daha iyi olur. Mümkünse satıcısı Amazon.com.tr olmalı. Önerilerinizi bekliyorum.

Kullanmadıysanız kesinlikle tavsiye ederim lise yıllarında severek kullandığım ve hatta renklerinden koleksiyon yaptığım ( her renginden 4'er 5'er tane :D ) kalemlerden biri diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı