400 TL kasa önerisi

Bütçe
400+-

onuryavin

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Kasam, 10 yıllık bayağı kötü bir kasa. Yakın zamanda kasa almayı düşünüyorum. Aklımda bazı kasalar var. Technopat forum sayfası da bayağı yardımcı oldu bu fikirler konusunda. Bu arada forumda çok başlık var ama güncel ve sizin fikirleriniz açısından böyle bir başlık göremedim.

Bu, Sharkoon sevdiğim bir marka olduğu için kendi almayı düşündüğüm kasa. Ayrıca adreslenebilir LED'ler olması da hoş detay.

Bu da forumun önerdiği kasa.

Sizin de kullandığınız ve güzel dediğiniz kasa varsa önerebilir, bana yardımcı olabilirsiniz. Bu dediğim kasalardan sizce hangisi daha alınabilir?
Şimdiden yazanlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Kasam, 10 yıllık bayağı kötü bir kasa. Yakın zamanda kasa almayı düşünüyorum. Aklımda bazı kasalar var. Technopat forum sayfası da bayağı yardımcı oldu bu fikirler konusunda. Bu arada forumda çok başlık var ama güncel ve sizin fikirleriniz açısından böyle bir başlık göremedim.

Bu, Sharkoon sevdiğim bir marka olduğu için kendi almayı düşündüğüm kasa. Ayrıca adreslenebilir LED'ler olması da hoş detay.

Bu da forumun önerdiği kasa.

Sizin de kullandığınız ve güzel dediğiniz kasa varsa önerebilir, bana yardımcı olabilirsiniz. Bu dediğim kasalardan sizce hangisi daha alınabilir?
Şimdiden yazanlara teşekkür ederim.
Forumun önerdiği her zaman daha iyidir.

MAG Forge veya bunu al. Bu attığım daha güzel.

MAG Forge'de toz filtresi ön tarafta yokmuş sanırım. Bu belki bu fiyata göre normal bir şey ama şartları zorlamak istiyorum biraz da :D

Ranker ise biraz pahalı. 479+48TL kargosunun olması düşündürüyor. Biraz daha beklersem ve indirim olursa ilk seçeneklerden biri olacak.

DarkFlash'ın, HDD koyma bölümü yokmuş anladığım kadarıyla. Bende bir adet HDD bulunuyor. Maalesef o da olmuyor şu anda.

MSI MAG önündeki kapak filtreyle neredeyse aynı filtre yok zannediyordum toz filtresiyle yan yana koydum genişlikte çok fark yok. Kargoyu ücretsiz hale getirmenin yollarını paylaşan arkadaş vardı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı