400 TL klavye önerisi

Bütçe
400
Makro ataması yapılabilir. Bunu destekliyor. Dediğiniz seçenek tercih edilebilr.

Biliyorum, baktım. Kolaylıkla makro ataması yapılabilir diye attım. Keşke siz de baksanız. Yazı yazacak birinin Blue Switch kullanması ne kadar akıl kârı?

Makro atabilir fakat, yazı yazacak birinin Blue Switch kullanması daha iyi olur.

Blue Switch'in Tacticle-Bump hissiyatı yazı yazarken büyük bir avantaj sağlıyor. Ses konusuna gelecek olursak, Blue Switch sesi herkesi rahatsız etmeyebilir. Konu sahibinin ailesi ve kendisi rahatsız olmayacaksa Blue Switch almasında hiç bir sakınca yok.
Makro atabilir fakat, yazı yazacak birinin Blue Switch kullanması daha iyi olur.
Tabii ki ancak belirtmemiş. Yazı yazan birisinin ve etrafındakilerin bu sese katlanabileceklerini düşünmüyorum.

Kingston Hyperx Alloy Core RGB HX-KB5ME2-TU Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

En mantıklı seçenek bu olabilir.

Kötü klavye.
Tabii ki ancak belirtmemiş. Yazı yazan birisinin ve etrafındakilerin bu sese katlanabileceklerini düşünmüyorum.

Kingston Hyperx Alloy Core RGB HX-KB5ME2-TU Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

En mantıklı seçenek bu olabilir.
O kadar da sesli değil yahu Blue Switch.

Kötü klavye.

O kadar da sesli değil yahu Blue Switch.

En sesli Switch ve çoğu kişiye göre rahatsız edici. Tabii kendisine sormak lazım sevip sevmediğini. Ancak belirttiğine göre ben Blue Switch önermezdim. Ayrıca etrafındakileri de bir süre sonra rahatsız edebilir. Kabul etmek gerek ki rahatlatıcı bir sesi ve hissiyatı var. Geceleri yazı yazacaksa vay haline. :D

En sesli Switch ve çoğu kişiye göre rahatsız edici. Tabii kendisine sormak lazım sevip sevmediğini. Ancak belirttiğine göre ben Blue Switch önermezdim. Ayrıca etrafındakileri de bir süre sonra rahatsız edebilir. Kabul etmek gerek ki rahatlatıcı bir sesi ve hissiyatı var. Geceleri yazı yazacaksa vay haline. :D

Siz sesli Switch görmemişsiniz. Razer Green Switch sesine bakabilir misiniz?
Şu konu sahibi bir konusuna baksa.

Siz sesli Switch görmemişsiniz. Razer Green Switch sesine bakabilir misiniz?
Yeşil Razer dışında kullanılmıyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin. Yaygın kullanılan en seslisi. Zaten arkadaşa Green Switch önermedik. :D Ama dediğim gibi konu sahibine sormak lazım.

Geri
Yukarı