400 TL klavye önerisi

Bütçe
400
1. Attığım iki klavyenin de yazılımı var, internetten videolarını bulabilirsiniz.

2. Rampage önermiyorum, çünkü aşırı kalitesiz, memnun kalmayacağınızdan eminim.

3. MSI'ın klavyesi mekanik olsaydı alınabilirdi. Ancak aynı fiyata mekanik klavyeler var. Bu kadar para verip mekanik olmayan bir klavye almak büyük bir hata olur.

İkisi de alınmamalı. Attığım mekanik klavyelere yönlenmenizi öneririm.
teşekkürler muhtemelen redragon indrah indirim kovalayacağım
gamepowerları çok araştırdım onlardan alacaktım ama tuş basmama gibi sorunlar oluşuyormuş tavsiye etmem
K55 370 TL , G213 ise 350 TL civarlarında alınabiliyor?

İlla mekanik olacak ise 300 TL civarlarında GamePower'lar var onlara ne dersiniz

teşekkürler muhtemelen redragon indrah indirim kovalayacağım
gamepowerları çok araştırdım onlardan alacaktım ama tuş basmama gibi sorunlar oluşuyormuş tavsiye etmem
Ben de ondan korkuyorum ya ileride böyle bir sorun çıkarsa diye. Başka konularda da okuduğum kadarıyla G213 alınması tavsiye ediliyordu. Çok arada kaldım o yüzden.

Ben de ondan korkuyorum ya ileride böyle bir sorun çıkarsa diye. Başka konularda da okuduğum kadarıyla G213 alınması tavsiye ediliyordu. Çok arada kaldım o yüzden.

G213 ben de araştırdım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izledikten sonra vazgeçtim tuş silinmesi önemli değil derseniz güzel klavyedir

K55 370 TL , G213 ise 350 TL civarlarında alınabiliyor?

İlla mekanik olacak ise 300 TL civarlarında GamePower'lar var onlara ne dersiniz?
Hocam G213 hakkında çok tozlanması dışında kötü bir şey duymadım. G213 ile tek derdim mekanik olmaması.

Gamepower ise Rampage gibi bir marka. Ürünleri aşırı kalitesiz. Bir çok sorun çıkaracaktır.

Geri
Yukarı