400 TL Klavye Önerisi

Hangi klavyeyi seçmeliyim?

• Cooler Master MasterKeys Lite

Oy: 1 14,3%
  • Logitech G213

• Corsair K55

Oy: 0 0,0%
  • Trust GXT 890

• Razer Cynosa

• Steelseries Apex 150

• Steelseries Apex M400

• MSI Interceptor DS4100

• HyperX Alloy Core

• Corsair K68

Oy: 4 57,1%

• Oy verenlerin toplamı
    7

Kaan Akdenz

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar,

Max 400 TL fiyatında bir klavye alacağım, uzun saatler kod yazıyorum ve LoL oynuyorum bu yüzden rahatlık önemli, düşündüğüm özellikler şunlar;

-Tuş hissiyatı yumuşak olmalı.
-Bilek desteği olmalı.
-Mekanik olmak zorunda değil.
-RGB olmak zorunda değil.
-Makro olmak zorunda değil.
-Multimedya tuşları olursa iyi olur.
-TR klavye olmak zorunda değil.

Ankette düşündüğüm, baktığım klavyeler mevcut, önerisi olan veya kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
400TL civarlarında düşünüyorsan bence kesinlikle Corsair K68 modeline bakmalısın. Dediğin her şeyi karşılıyor ve Corsair kalitesi oldukça iyidir bunu tüm dünyada bilinir. Üstelik suya ve toza karşı IP32 sertifikasına sahip bir klavye. Tek demek istediğim şey bilek desteği aman aman şaşaalı bir şey değil ama ihtiyaç görür mü görür. O fiyatlarda Razer'ın membran bir klavyesi vardı ve onun bilek desteği daha yumuşak ve iş görür duruyordu fotoğraflarda ancak nasıldı bilemem. Bilek desteği konusunda tecrübesi olan arkadaşlar sana benden daha iyi yardım edeceklerdir. :)

400TL civarlarında düşünüyorsan bence kesinlikle Corsair K68 modeline bakmalısın. Dediğin her şeyi karşılıyor ve Corsair kalitesi oldukça iyidir bunu tüm dünyada bilinir. Üstelik suya ve toza karşı IP32 sertifikasına sahip bir klavye. Tek demek istediğim şey bilek desteği aman aman şaşaalı bir şey değil ama ihtiyaç görür mü görür. O fiyatlarda Razer'ın membran bir klavyesi vardı ve onun bilek desteği daha yumuşak ve iş görür duruyordu fotoğraflarda ancak nasıldı bilemem. Bilek desteği konusunda tecrübesi olan arkadaşlar sana benden daha iyi yardım edeceklerdir. :)

K68'e çok ısındım genel olarak başarılı bir kalvye, bilek desteği olarak yastık şart değil olsun yeter. Ama fiyatı biraz yukarıda kalıyor indirim yakalarsam alabilirim, ya da SS M400 alıp bilek desteğinden feragat edebilirim.

Bence 40 Lira fazlasıyla listendekilerden çok daha iyi olan K68 alınabilir. Corsair K68 Cherry MX RED Suya & Toza Dayanıklı Mekanik Türkçe Klavye - CH-9102020-TR | Adeks Store

Bütçem en fazla 400 diyorsan 5 TL fazlasına bu da olabilir. Razer Blackwidow Ultimate 2017 Türkçe Mekanik Oyuncu Klavyesi

Razer'a oldum olası ısınamadım, Ancak K68 sıcak geliyor.

Membran klavye almaktan vazgeçtim, Red Switch bir mekanik klavye alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı