400 TL Klavye ve Kulaklık Önerisi

umut055

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Samsun
Daha fazla  
İkisi toplam en fazla 400 TL olacak şekilde önerilerinizi bekliyorum. Ekipmanlar özellikle oyun için kullanılacak, buna göre tavsiyede bulunursanız sevinirim. :)

Klavye olarak önerim budur fakat Türkçe Q'ya sahip değil. LOGITECH G610 Orion Brown Backlit Mechanical Gaming Keyboard
Veya buna bak fakat buda Türkçe Q değil: Asus Cerberus Gaming Klavye Türkçe

İkisi toplam en fazla 400 TL olacak şekilde önerilerinizi bekliyorum. Ekipmanlar özellikle oyun için kullanılacak, buna göre tavsiyede bulunursanız sevinirim. :)
Kulaklık olarak da buna bak istersen al kullan oyuncu kulaklığı mı olurmuş hiç Amerika'nın oyunları bunlar :)
JB.T300ARNG KULAKÜSTÜ MİKROFONLU KULAKLIK- (KIRMIZI/GRİ)

Klavye olarak önerim budur fakat Türkçe Q'ya sahip değil. LOGITECH G610 Orion Brown Backlit Mechanical Gaming Keyboard
Veya buna bak fakat buda Türkçe Q değil: Asus Cerberus Gaming Klavye Türkçe

Kulaklık olarak da buna bak istersen al kullan oyuncu kulaklığı mı olurmuş hiç Amerika'nın oyunları bunlar :)
JB.T300ARNG KULAKÜSTÜ MİKROFONLU KULAKLIK- (KIRMIZI/GRİ)
Önerilerin için teşekkürler. Klavyeyi daha uygun tutup, kulağı iyi kaplayan bir kulaklık düşünüyorum yukarıda belirtmemişim kusura bakma. Klavye için sağlam olsun. Çoklu kombinasyonları kullanmaya destekli olması yeterli.

Önerilerin için teşekkürler. Klavyeyi daha uygun tutup, kulağı iyi kaplayan bir kulaklık düşünüyorum yukarıda belirtmemişim kusura bakma. Klavye için sağlam olsun. Çoklu kombinasyonları kullanmaya destekli olması yeterli.
Mekanik klavyelere göz at oyun için alıyormuşsun zaten. Kulaklığa da fazla para verme. Tak gitsin neyini kaplayacak :)

Bir fps oyuncusu için klavye değil kulaklık önemlidir. Benim tavsiyem hyperx cloud core ve motospeed ck 104 klavye olur.

Trigger Z hakkında ne düşünüyorsunuz. Malzeme kalitesi vesaire açısından. Motospeed ck 104 e karşı artıları ve eksileri nelerdir.

CK 104'ün göze batan tek artısı RGB olması, diğer özellikler tarafından Trigger Z daha ağır basıyor.

RGB aydınlatması yok ama bence gerek de yok. Ben bir mekanik klavye alırsam önemli olan işlevidir sonuçta. Malzeme kalitesi oldukça iyi. Uzun yıllardır piyasada olan bir model zaten. Kullandığı anahtar çeşidi Cherry Mx Brown ve CK104 modelinin kullandığı anahtar çeşidine fark atar. Ayrıca ürüne bir şey olduğu zaman garantisi de mevcut. Ben her türlü CM Trigger Z modelini alırdım.

Motospeed ck 104 outemu switch kullanıyor fakat trigger Z cherry sizce hangisi daha mantıklı?
Bende mekanik klavye alacağım yakın zamanda görüşleriniz benim için önemli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı