400 TL Klavye Ve Mouse Önerisi

Hocam klavye biraz daha sade olsa, bir de Amazon'dan alışveriş yapmak istemiyorum.
Klavyeyi QWER ve ASDF tuslari optik switch oldugu icin onermistim. Oyunlarda size yarar saglar. Mouse ise en ucuz Amazon'da var ve Amazon tarafindan satiliyor. Birazcik daha ucuz mouse onermek durumunda kaliyorum.

Klavyeyi QWER ve ASDF tuslari optik Switch oldugu icin onermistim. Oyunlarda size yarar saglar. Mouse ise en ucuz Amazon'da var ve Amazon tarafindan satiliyor. Birazcik daha ucuz mouse onermek durumunda kalıyorum.

Optik Switch nedir hocam?

Lazer gibi bir sey var tuslarin altinda. En ufak bir tiklamada klavye altindaki pad kismina tiklamak yerine lazer direkt olarak hareketi PCB'ye bildiriyor bu da klavyenin cok hizli calismasina yariyor. 0.2ms tepkime suresi var. Asagida size yardimci olsun diye bir GIF birakiyorum.

Eki Görüntüle 562529

Hocam ben görüntü olarak aşırıya kaçmak istemiyorum, mesela şu mouse göze hoş geliyor:Razer Deathadder Essential Profession Kablolu 2000 Dpı Optik Oyu - n11.com klavye de aynı şekilde, ışıklı mışıkli bir şey demem ama çok abartı olmasın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı