400 TL küçük klavye önerisi

AlperenKRN

Decapat
Merhabalar bir klavye almak istiyorum ama yer ve bütçe sıkıntım var.
Kullandığım masaya klavye koymak için pek bir alanım yok bu yüzden istediğim klavyede Numpad'den vazgeçmek zorundayım. Bütçem 400TL.

İstediğim birkaç özellik var.
Mekanik olması (kırmızı), Numpad'i olmaması. Zorunluluk değil ama olursa Full RGB olması. Bilek desteği de olursa güzel olur olmazsa sıkıntı değil.
Türkiye'den almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu klavye büyük bir model değil sığacağını düşünüyorum. GamePower Saber RGB Outemu Red Switch USB Mekanik Gaming Klavye - incehesap.com TKL Red modelleri ülkemizde pek bulunmuyor. 500 TL'ye Motospeed CK62 bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim.
Bu klavye büyük bir model değil sığacağını düşünüyorum. GamePower Saber RGB Outemu Red Switch USB Mekanik Gaming Klavye - incehesap.com TKL Red modelleri ülkemizde pek bulunmuyor. 500 TL'ye Motospeed CK62 bakabilirsiniz.

✔️ORJİNAL CK62 RGB BLUETOOTH RED SWITCH MEKANİK TÜRKÇE KLAVYE Fiyatları ve Özellikleri burada Türkçe diyor ama doğruluk payı nedir?

Beyaz modelini aldım burdan CK62'nin. İngilizce US layout geldi. Kalite olarak pek birşey beklemeyin. Ayrıca şöyle bir kullanım zorluğu var; F1, F2 tuşlarını kullanmak için FN+F1 tuşuna 5 saniye boyunca basılı tutuyorsunuz, ondan sonra 1,2,3 vs. tuşlar F1,F2,F3 e geçiyor. Misal ben World of Warcraft oynuyorum F serisine koyduğum bi skilli kullanma şansım olmuyor bu klavye ile. Görüntüsü hoşuma gittiği için almıştım öyle duruyor evde onun için.

Bütçeyi 800TL civarlarına çıkarabilirseniz Alloy Origins Core veya Strix Scope TKL alabilirsiniz. Türkiye'de stokları da var.

Merhabalar bir klavye almak istiyorum ama yer ve bütçe sıkıntım var.
Kullandığım masaya klavye koymak için pek bir alanım yok bu yüzden istediğim klavyede Numpad'den vazgeçmek zorundayım. Bütçem 400TL.

İstediğim birkaç özellik var.
Mekanik olması (kırmızı), Numpad'i olmaması. Zorunluluk değil ama olursa Full RGB olması. Bilek desteği de olursa güzel olur olmazsa sıkıntı değil.
Türkiye'den almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bunu alıp Aliexpressten outemu red switch sipariş edip değiştir. Türkiye'de de vardır da iyi olduklarını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı