400 TL kulak içi kulaklık önerisi

Bütçe
400TL
Ses kalitesi anlamında hangisi daha iyi olur? EarPods'lar benim biraz kulağımı acıtıyor zaten alışabilir miyim bilmiyorum.

Yaz sıcaklarında bazen EarPods kullanıyorum. Dizi film vs günlük kullanımlar için iyi, mikrofonu iyi fakat oyun içinde sesler pek iyi değil. Moondrop quarks olabilir veya yakın fiyata cca cra olabilir. Mikrofonları süper değil ama iş görüyor. Ses olarak EarPods ile kıyas yapılması haksızlık olur.

Yaz sıcaklarında bazen EarPods kullanıyorum. Dizi film vs günlük kullanımlar için iyi, mikrofonu iyi fakat oyun içinde sesler pek iyi değil. Moondrop quarks olabilir veya yakın fiyata cca cra olabilir. Mikrofonları süper değil ama iş görüyor. Ses olarak EarPods ile kıyas yapılması haksızlık olur.

Kulaklıklarda bilgim fazla yokta moondrop ve cca arasında fark var mı?

Moondrop Quark'sı sipariş verdim teşekkürler. @Shinya Kogami @GalaxySal450

Son düzenleme:
Kulaklıklarda bilgim fazla yokta moondrop ve cca arasında fark var mı?

Sizin beklentilerinize ve zevkinize göre değişebilir. Eğer ses konusunda beklentiniz hakkında biraz detay verebilirseniz iyi olur.

Moondrop Quark'sı sipariş verdim teşekkürler.

Güle güle kullanın, YouTube'da bazı Türkçe kaynaklarda 2 kulaklığın da incelemeleri mevcut onlara da baktınız mı?

Sizin beklentilerinize ve zevkinize göre değişebilir. Eğer ses konusunda beklentiniz hakkında biraz detay verebilirseniz iyi olur.

Güle güle kullanın, YouTube'da bazı Türkçe kaynaklarda 2 kulaklığın da incelemeleri mevcut onlara da baktınız mı?

Teşekkürler, evet baktım birkaç yere fakat ccanın tasarımını beğenemedim kulak arkasından kablo atmak rahatsız ederdi beni o yüzden quarksı seçtim.

Geri
Yukarı