400 TL Kulaklık önerisi

Bunlarda olabilir.

Malzeme kalitesi olsun mikrofonudur gibi gibi özelliklerde Rampage ve Gamepower gibi Çin Mali markaları önermiyorum. Zamanında bende Rampage almıştım fakat 2 hafta dayandı.

Şansla alakalı o zaman çünkü benim klavyeye sinirlenip yaptığım işkenceye göre ayvayı yemesi lazım .d.

Şansla alakalı o zaman çünkü benim klavyeye sinirlenip yaptığım işkenceye göre ayvayı yemesi lazım .d.

Şansla alakalı değil hocam. Bir de klavyeye zaten nolabilir ki? Ortadan ikiye ayrılcak hali yok ya. Benim şu anda G103 klavyem bende 3 senedir var. Ve Outlast oynarken fırlatmam mı dersin en az 20 defa soda dökmem gibi şeylere rağmen hala hayatta. Ama kulaklıkta başka. Kulaklık pedleri olsun, ses kalitesi olsun, mikrofonu olsun, verdiği hissiyat olsun Rampage gibi markalar çok geride kalıyor. Ama onca insan sırf "ışıklı" diye Rampage, Everest, Snopy gibi markalar alıyorlar.
Ben idarelik SN-R3 kulaklık almıştım ki eski kulaklığım ömrünü yitirmişti. Sadece 3 hafta dayanabilidi hocam. 1.5 ay kulak içi kulaklıkla oyun oynamak zorunda kaldığımı hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı