400 TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
400 TL
Çok acelem yok ama bu fiyata daha iyi kulaklık bulamıyorum Rampage Drop Plus dışında. Geçen hafta geldi stoklara ama ben alamadan bitti maalesef. Yani hiç mi alınmaz sizce?
Alınmaz. Vatan'daki yorumlara bakın isterseniz. 3.5 yıldız almış. Kötü bir kulaklık.

Peki 400-450TL'ye hangi kulaklığı önerirsiniz? Ben bakıyorum bakıyorum bulamıyorum. H2002D vardı gözüme çarpan ondada hem markayı çok bilmediğim için hem de bazı kötü yorumlardan dolayı almaktan vazgeçtim.
Hangi kötü yorumlar acaba?
@Goksel Adatepee @TÇB
249 tl ye düşmüş

Son düzenleme:
Çok iyi. Kaçırmayın.
Rampage Drop Plus bugünde gelmese alacaktım ama 1 stok geldi aldım. Önerileriniz için teşekkür ederim.
HS60 Pro isterdim ama hem babama anlatması var ve mediamarkt da gördüğüme göre HS60 Pro'nun sadece siyah versiyonu 460TL aynı şekilde HS50 Pro'nun fiyatı da 460TL o yüzden pek güvenemedim açıkçası.

Rampage Drop Plus bugünde gelmese alacaktım ama 1 stok geldi aldım. Önerileriniz için teşekkür ederim.
HS60 Pro isterdim ama hem babama anlatması var ve mediamarkt da gördüğüme göre HS60 Pro'nun sadece siyah versiyonu 460TL aynı şekilde HS50 Pro'nun fiyatı da 460TL o yüzden pek güvenemedim açıkçası.
Gamenote h2002d hakkında gördüğünüz kötü yorumlar nelerdir hocam bahsedebilir misiniz?

Acaba kaç TL ye aldınız drop plus ı şuan 387t l sizce alınır mı ve 3 4 yıl ömrü var mıdır deneyimlerinizi aktarırsanız memnun olurum.

Geri
Yukarı