400 TL kulaklık önerisi

Bütçe
300-400 TL

theckar

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Philips SHP1900 kullanıyorum. Oyun ve müzik dinlemek için daha kaliteli bir kulaklık alacağım. Ancak 200 TL banında ki ürünleri formda pek önermemişler. Gamenote markasını sık sık önermişler, sizce 400 TL vermeye değer mi siz olsanız ne alırdınız ben aslında bütçemi 300 TL düşünmüştüm. Gamenote H2002D aklımdaki ürün. Ancak çok fark eder diyorsanız 400 bandına çıkacağım. Aşağıdaki ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz?

- Corsair HS50 PRO Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
- Logitech G332 981-000757 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
- HP Omen 800 1KF76AA Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
- Asus Tuf Gaming H3 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
- GameNote H2002D Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
- GameNote H2016D Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:
HS50 Pro harici diğerlerini eleyin bence hocam. Bunlar arasından HS50 Pro alınabilir fakat indirim kovalayarak da Razer Blackshark V2X gibi ürünleri iyi fiyatlara bulabilirsiniz.

HS50 Pro harici diğerlerini eleyin bence hocam. Bunlar arasından HS50 Pro alınabilir fakat indirim kovalayarak da Razer BlackShark v2X gibi ürünleri iyi fiyatlara bulabilirsiniz.

Peki Gamenote H2002D ile çok farkı var mıdır bu HS50 Pro'nun? Bir de anakartımız da önemli bu ses olaylarında bende ASUS Prime B560M-A var, nasıl performans alırım acaba?

Peki Gamenote H2002D ile çok farkı var mıdır bu HS50 Pro'nun? Bir de anakartımız da önemli bu ses olaylarında bende ASUS Prime B560M-A var, nasıl performans alırım acaba?
İkisi arasında pek fark olacağını sanmam hocam. Anakart konusunda biraz olacağını düşünüyorum fakat pek bir bilgim yok desem yalan olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı