400 TL kulaklık önerisi

Daha fazla  
Merhaba, şu anda kullanmakta olduğum QKZ VK4 kulaklığım bozuldu, yeni kulaklık almayı düşünüyorum. Öğrenciyim, bütçem maksimum 400'e kadar çıkabilir. İsteğim enstrümanlar birbirine karışmasın ve baslar şarkıyı boğmasın. Biliyorum bu bütçede mükemmel kulaklık bulmak imkansız ama yine de fena olmayacak şekilde kulaklık arıyorum. Sahibinden'de testerdan Tin T1S modelini buldum fiyatı 400 TL. Bir de gene sahibinden de ambalajı bile açılmamış KZ ZS5 mevcut, onun da fiyatı 400 TL. Karar veremedim hangisini almam gerektiğine yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
İlk link Tin T1S, ikinci link KZ ZS5.

Tin t1s için moondrop chu alternatifi deniyor. Ben denemedim fakat sizin isteklerinize uyabilir gibi duruyor.

Kablolu olması şart değilse eğer Xiaomi'den şaşma bence. Ben kullanıyorum ve ses olarak çok iyi. Ne bas boğulması var ne de sesler karışıyor Redmi Buds 3 Lite | Xiaomi Türkiye

Hocam yapmayın etmeyin, bu kulaklıklarla Xiaomi'nin kıyası bile olmaz.

Kablolu olması şart değilse eğer Xiaomi'den şaşma bence. Ben kullanıyorum ve ses olarak çok iyi. Ne bas boğulması var ne de sesler karışıyor Redmi Buds 3 Lite | Xiaomi Türkiye
Hocam alınma ama senin çok sesten anladığını sanmıyorum, genede fikriniz için teşekkür ederim.

Tin t1s için moondrop chu alternatifi deniyor. Ben denemedim fakat sizin isteklerinize uyabilir gibi duruyor.

Hocam yapmayın etmeyin, bu kulaklıklarla Xiaomi'nin kıyası bile olmaz.
Tin t1s güzel gibi, ama tam da emin olamadığım için sormak istedim. Teşekkürler.

Hocam alınma ama senin çok sesten anladığını sanmıyorum, genede fikriniz için teşekkür ederim.

Tin t1s güzel gibi, ama tam da emin olamadığım için sormak istedim. Teşekkürler.

Burada iki kulaklığında farklı kişiler tarafından incelemelerini okuyabilirsiniz. Belki faydalı olabilir.

Allah Redmi buds 3 lite kulaklığın belasını versin. 12. Gün yallah garantiye garanti de değişim verdi. Sorunların çözümü yok. Ne sarj oluyor ne başka bir şey. Önce sağ taraf bozuldu sonra geri çalıştı sonra sol bozuldu garantiye gitti değişim verdiler. Allah sabır versin herkese.

Geri
Yukarı