400 TL kulaklık önerisi

deGGa

Kilopat
En başta kullandığım Logitech G230 bozulduktan sonra destek kaydı açmam ile G231 göndermişlerdi fakat o da hakkı rahmetine kavuştu. Malum her gün fiyatlar yükseliyor. Her ne kadar okul zamanı oyun oynamayacak olsam da gelecek sene yaz tatili için kulaklık alacağım. CS:GO oynuyorum, basslı müzikler dinliyorum. 7.1 ve kaliteli bir mikrofon olması benim için önemli. Eğer ki 400-500 lira arası daha kaliteli kulaklıklar önerir iseniz o fiyatlara da çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries arctis 3 2019 edition alabilirsin her anlamda tatmin edici bir kulaklık bizzat kullanmaktayım aklına takılan bir şeyler olursa sorabilirsin.

Ses kartınız iyiyse HyperX Cloud Silver alabilirsiniz. Eğer ses kartınız yoksa bütçenizi arttırıp ve indirim yakalayıp HyperX Cloud II alabilirsiniz.

Dostum temiz ikinci el Hyper X Cloud 2 alabilirsen tavsiye ederim. Ben buldum o şekilde garantisi bile devam ediyor. Alacaksan şunlara dikkat et ilk önce dene kulaklığı sonra ses kartındaki tuşların fonksiyonunu ve mikrofonunu sıkıntı yoksa alabilirsin. Garantisi ve faturası varsa da mutlaka al.

Dostum temiz ikinci el Hyper X Cloud 2 alabilirsen tavsiye ederim. Ben buldum o şekilde garantisi bile devam ediyor. Alacaksan şunlara dikkat et ilk önce dene kulaklığı sonra ses kartındaki tuşların fonksiyonunu ve mikrofonunu sıkıntı yoksa alabilirsin. Garantisi ve faturası varsa da mutlaka al.
Oturduğum yer çok küçük bir yer. O yüzden o iş zor. Hem alacaksam sıfır ürün alıp uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum.

Bende kendi ilçemden almadım ki 50 km uzaktaydı çarşıda buluştuk test ettik aldım. Belki 0 alacağın mal kusurlu çıkacak bilemezsin :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı