400 TL Kulaklık Önerisi

RedRat

Hectopat
Makaleler
1
Aranızda MSI'ın DS502 7+1 kulaklığını kullanan var mı? Önerir misiniz? İndirimle 450 TL şu an.
Yoksa Corsair HS60 mı alayım? O da 650 TL fakat kara cuma da 400 TL'ye indirilecekmiş.

Aranızda MSI'ın DS502 7+1 kulaklığını kullanan var mı? Önerir misiniz? İndirimle 450 TL şu an.
Yoksa Corsair HS60 mı alayım? O da 650 TL fakat kara cuma da 400 TL'ye indirilecekmiş.
İtopya da HS60 beyaz rengi 400 Tl şu an. 11.11 indirimlerinde 329 Tl civarına düşmüştü.

Bütçene göre değil belki ama bende CM MH703 var ve sana da öneririm. Artık öyle pilot kulaklıkları eskisi kadar tutulmuyor. İnsanlar rahat bir şeyler istiyor ve kulakiçiler daha rahat.

Bir üst modeline de bakabilirsin.

Bütçene göre değil belki ama bende CM MH703 var ve sana da öneririm. Artık öyle pilot kulaklıkları eskisi kadar tutulmuyor. İnsanlar rahat bir şeyler istiyor ve kulakiçiler daha rahat.

Bir üst modeline de bakabilirsin.

Kulakiçi takamıyorum ne yazıkki ses kulağımı ağratıyor aşırı şekilde :(

Cuma gününü bekle hocam. Steel series Arctis 5'i övenler var. Cooler Master MH751 ve 752 yi övenler var.

Aynen aşırı çeşit var kullanan varsa gerçekten memnun olurum grupta corsair i öneren çok kişi vardı ama nasıl kalitesi bilmiyorum eski kulaklığım logitech g430 du memnundum fakat bir süre sonra kafamı çok ağratırdı ona göre daha hafif birşey olursa çok iyi olur

Kulakiçi takamıyorum ne yazıkki ses kulağımı ağratıyor aşırı şekilde :(

Aynen aşırı çeşit var kullanan varsa gerçekten memnun olurum grupta corsair i öneren çok kişi vardı ama nasıl kalitesi bilmiyorum eski kulaklığım logitech g430 du memnundum fakat bir süre sonra kafamı çok ağratırdı ona göre daha hafif birşey olursa çok iyi olur
G430'u kullanırken oyunlarda sanal 7.1'i kapatıp mı kullanırdınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı