400 TL Kulaklık ve Fare Önerisi

mtndrgt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Şu an kullandığım fare ve kulaklık küçük gelmekte ve rahatsız ediyor. Logitech G300s ve Plantronics gamecom 318 kullanıyorum. Değiştirmek istiyorum.Elim 18 cm ve palm grip şeklinde tutuşum var fakat serçe ve yüzük parmağım fareden aşağıya düşük şekilde duruyor. Tercih edeceğim farede burada destek olmasını istiyorum. Kulağım ise 6,5 cm. Kulağımın içine tamamen sığdığı bir kulaklık istiyorum. Bütçem ikisi için en fazla 400 TL. Önerilerinizi bekliyorum.

*SteelSeries Sensei 310 -Gameekstra
*Rampage Sn-rw8 Cobra 7.1 Kulaklık
Eğer rahatlık istiyorsan kulaklık tam sana göre biraz terleme yapıyor yazın ama aşırı rahat bu rahatlığa trrleme gözardı edilebilir

Mouse ise fiyatına göre kuşkusuz en iyi mouse sensöründen tut tasarıma rahatlığa kalitesine kadar mükemmel bir mouse hem en ucuz linki attım hemde steelseries mousepad hediye kaçırma derim (site güvenilir hepsiburada da satış yapan bir mağazanın sitesi İstanbul da isen mağazasına gidebilirsin)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı