400 TL modem önerisi

Yavuz Aydemir

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle. Daha önceden de internet sıkıntımla ilgili bir konu açmıştım fakat herhangi bir sonuca ulaşılamamıştı. İnternet sağlayıcım Türk Telekom ile iletişime geçtiğimde ise sorunun kendilerinde olmadığını söyleyip modemi resetlememi söylediler. Ben de bunun üzerine modem değiştirmeye karar verdim. Keenetic DSL N300 ve TP-Link VR300 modellerinden birini almayı düşünmekteyim. Wi-Fi olarak bağlanmaktayım. Eğer 400 TL civarı başka bir öneriniz var ise de yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar öncelikle. Daha önceden de internet sıkıntımla ilgili bir konu açmıştım fakat herhangi bir sonuca ulaşılamamıştı. İnternet sağlayıcım Türk Telekom ile iletişime geçtiğimde ise sorunun kendilerinde olmadığını söyleyip modemi resetlememi söylediler. Ben de bunun üzerine modem değiştirmeye karar verdim. Keenetic DSL N300 ve TP-Link VR300 modellerinden birini almayı düşünmekteyim. Wi-Fi olarak bağlanmaktayım. Eğer 400 TL civarı başka bir öneriniz var ise de yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar...

Wi-Fi olarak bağlanıyorsan AC destekli bir modem tercih etmeni öneririm.

TurkNetten peşin fiyatında VMG3625-T50B öneririm. İncelemem var. Bakabilirsiniz.

Keenetic tokatlar al geç.

Wi-Fi olarak bağlanıyorsan AC destekli bir modem tercih etmeni öneririm.

Hocam açıkçası arada kaldım. Keenetic'de sanırım AC desteği yok. Fakat TP-Link'de bulunmakta. Bu kararınızı etkileyecek bir durum mu?
Geçin demedim ki. Modem satın alın dedim. Benim bildiğim kadarıyla modem satışı yapıyorlar müşteri olmayanlara dahi.

Peki TurkNet üzerinde fiyat hakkında bilginiz var mı?

Geri
Yukarı