400 TL Modem Önerisi

birüye2023

Centipat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Merhaba, bu aralar modem almayı düşünüyoruz. İnternette pek bir fikir edinemedik. Modem router farklı şeylermiş ve ikisi de gerekiyormuş sanırım. Bunların ikisinin birleşimi olan modemler varmış. Bütçemiz en fazla 400 TL. Fiyatına göre en güçlü ve en hızlı olduğunu düşündüğünüz modem var mı? Bu konuda yardım olabilir misiniz? Öneri yapan herkese teşekkürler.

Bütçenizi biraz daha aşabilirseniz Keenetic Extra DSL öneririm. Bulut tabanlı sürekli güncellenen yazılım desteği, kuvvetli çekim gücü, ileride Keenetic marka herhangi bir ürün ile mesh yapabilme, WPA3 desteği gibi sektörde öncü özellikleri mevcut. Modem-router kombo bir cihazdır, başka bir cihaza ihtiyacınız olmaz.

Bütçenizi biraz daha aşabilirseniz Keenetic Extra DSL öneririm. Bulut tabanlı sürekli güncellenen yazılım desteği, kuvvetli çekim gücü, ileride Keenetic marka herhangi bir ürün ile mesh yapabilme, WPA3 desteği gibi sektörde öncü özellikleri mevcut. Modem-router kombo bir cihazdır, başka bir cihaza ihtiyacınız olmaz.
o modem gerçekten iyi gözüküyor kesinlikle olabilir
@Eryd Hocam burada 50 TL daha ucuz.

Bu modemi alın kesinlikle;

evet amazonda daha ucuzmuş alırsak belki oradan alırız
Tavsiye ettiğiniz modemi alıp kurdum cayır cayır çalışıyor çok beğendim önerileriniz için çok teşekkürler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı