400 TL Modem önerisi

luigi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir modem alacağım fakat hiç anladığım bir konu değil. Şu an için fiber kullanmıyorum fakat ileride geçiş yapacağım. Eski modemi değiştirme sebebim ise modemin bulunduğu odanın hemen üst katındayım ve çok zayıf sinyal alıyorum. Bu sorunumu çözecek kaliteli modem önerilerinizi bekliyorum. Bütçe olarak en fazla 400 TL verebilirim.

Wi-Fi probleminden bende 2 hafta evvel tenda V1200'e geçtim çekim alanı bayağı iyi hiç çekmeyen yerde %70-80 arası sinyal aldım.

Arkadaşlar bir modem alacağım fakat hiç anladığım bir konu değil. Şu an için fiber kullanmıyorum fakat ileride geçiş yapacağım. Eski modemi değiştirme sebebim ise modemin bulunduğu odanın hemen üst katındayım ve çok zayıf sinyal alıyorum. Bu sorunumu çözecek kaliteli modem önerilerinizi bekliyorum. Bütçe olarak en fazla 400 TL verebilirim.

Tavsiye edeceğim bu fiyat bazında ASUS DSL-AC51 önerebilirim.

.
Tenda'dan şaşma derim gayet performansı bir ürün tavsiye ederim.
Hocam birde masaüstü bilgisayara wifi adaptör önerebilir misin? Kablolu bağlanma şansım malesef yok. Genelde oyun oynuyorum, 100-150 TL arası verebilirim güzel bir ürüne en fazla.

Hocam bir de masaüstü bilgisayara Wi-Fi adaptör önerebilir misin? Kablolu bağlanma şansım maalesef yok. Genelde oyun oynuyorum, 100-150 TL arası verebilirim güzel bir ürüne en fazla.

Para vermek yerine telefonunu kullanabilirsin. Wi-Fi ağına bağlanıp kablo ile interneti aktarbilirsin. Senin karına olur.

Kablolu bağlanamamandaki sebep nedir?

Konuda bahsetmiş arkadaş modemin üst katında olduğu için büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı