400 TL Modem Tavsiyesi

fatihhundur

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Bulunduğum bölgede Airties 5650 modemle kablolu olarak 85 Mbps hız alabiliyorum. Kablosuz ağ trafiğin de ise 2.4 GHz bandında en uygun kanalı seçmeme rağmen, etrafımda çok fazla kullanıcı olduğu için sinyal çakışmasından ötürü 25 ile 35 Mbps arasında hız alabiliyorum. İnternet hızından tam anlamıyla faydalanabilmek için modem arayışına girdim. TP-Link Archer VR300 almayı düşünüyordum ama. TENDA V1200 ile karşılaştım. Yani kafam çok karıştı. Bu modemler için yorumlarınızı bekliyorum.
Ayrıca 5 GHz geniş sinyal menzili olan, 400 TL altı başka modem önerileriniz var ise bekliyorum.
hız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunduğum bölgede Airties 5650 modemle kablolu olarak 85 Mbps hız alabiliyorum. Kablosuz ağ trafiğin de ise 2.4 GHz bandında en uygun kanalı seçmeme rağmen, etrafımda çok fazla kullanıcı olduğu için sinyal çakışmasından ötürü 25 ile 35 Mbps arasında hız alabiliyorum. İnternet hızından tam anlamıyla faydalanabilmek için modem arayışına girdim. TP-Link Archer VR300 almayı düşünüyordum ama. TENDA V1200 ile karşılaştım. Yani kafam çok karıştı. Bu modemler için yorumlarınızı bekliyorum.
Ayrıca 5 GHz geniş sinyal menzili olan, 400 TL altı başka modem önerileriniz var ise bekliyorum. Eki Görüntüle 460002
Tplink den uzak durmanızı öneririm. Zyxel markaya yönelmeniz de fayda var.

Tenda konusunda kafam gerçekten çok karıştı . Türkçe inceleme videosu bulamadım . Tplink vr300 karşılatırdığınız da artı eksi olarak teknik bilginiz varsa , anlayabileceğim şekilde izah edebilirmisiniz ?

Tenda V1200 alman daha iyi olacaktır.

Son düzenleme:
Tenda konusunda kafam gerçekten çok karıştı . Türkçe inceleme videosu bulamadım . Tplink vr300 karşılatırdığınız da artı eksi olarak teknik bilginiz varsa , anlayabileceğim şekilde izah edebilirmisiniz ?
Burdan modemin özelliklerine bakabilirsiniz ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı