400 TL mouse + klavye + büyük mouse pad önerisi

Parası o kadar var belki. Komik mi?
Duyarcımız geldi. Evet komik dostum hem de çok eğlendim ben. Rahatsız oluyorsan göz ardı et seçeneği var çekinmeden tıklayabilirsin. Nerede 450TL mouse + klavye + rgb mouse pad gördün ek olarak? Dolar olmuş neredeyse 20TL. Ben buna ister gülerim ister sert çıkışırım. Sert çıkışmadım güldüm geçtim naptım küfür mü ettim? Gelmişsiniz gece gece insanın sinirlerini attırıyorsunuz ya.
Al dostum en ucuz ve kaliteli bu şekilde oluyor bari yardımcı olalım sonradan konuda bütçen ve ekipman konusunda düzenleme yaptın o kadar. Bu arada düşük bütçe olarak benim kullanıp en memnun kaldığım mouse rival 3 şimdi bundan da linç yerim alıştık artık.
Mouse:

Mouse pad(daha büyük istiyorsan satıcıya tıkla oradan beğendiğin birisini alabilirsin. Xradesin mouse padinin fiyatına göre en iyi seçeneklerden biri olduğunu düşünüyorum.):

Xrades Rgb Mousepad 80x30 Cm Rgb Siyah Oyuncu Gaming Mousepad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL (RGB biraz sönük ama mouse için harcadık mouse pade vereceğimiz parayı.)
Bence en düşük bu şekil alınabilir.

Her neyse. Günün sonunda arkadaşın attığı mouse padi kabullendim. Mouse araştırmaya başladım ve Lenovo Legion M300 8000 DPI Macrolu RGB Gaming Mouse : Amazon.com.tr: Bilgisayar ile GameNote MS1001 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe arasında kaldım. Hangisini almalıyım Legion M300 mü Gamenote MS1001 mi?

El ölçülerini söylememişsin onu yazsan ve tutuş şeklini yazsan daha iyi yardımcı olurlar. Genel olarak önerdim sinirden aklıma sonradan geldi kusura bakma dostum kalbini kırmak istememiştim yukarıda.

Her neyse. Günün sonunda arkadaşın attığı mouse padi kabullendim. Mouse araştırmaya başladım ve Lenovo Legion M300 8000 DPI Macrolu RGB Gaming Mouse : Amazon.com.tr: Bilgisayar ile GameNote MS1001 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe arasında kaldım. Hangisini almalıyım Legion M300 mü Gamenote MS1001 mi?
MS1001 pek iyi bir mouse değil. Eğer bütçe yetiyorsa üstte @Klzz'nin attıkları da mantıklı. Rival 3 yerine AGM700 alınabilir elinize uyarsa.

Duyarcımız geldi. Evet komik dostum hem de çok eğlendim ben. Rahatsız oluyorsan göz ardı et seçeneği var çekinmeden tıklayabilirsin. Nerede 450TL mouse + klavye + rgb mouse pad gördün ek olarak? Dolar olmuş neredeyse 20TL. Ben buna ister gülerim ister sert çıkışırım. Sert çıkışmadım güldüm geçtim naptım küfür mü ettim? Gelmişsiniz gece gece insanın sinirlerini attırıyorsunuz ya.
Bu kadar kafaya takmayın. Herkese cevap verirseniz akıl hastası olursunuz.

El ölçülerini söylememişsin onu yazsan ve tutuş şeklini yazsan daha iyi yardımcı olurlar. Genel olarak önerdim sinirden aklıma sonradan geldi kusura bakma dostum kalbini kırmak istememiştim yukarıda.
Umrumda olmadı şahsen ben yanlış yazmışım başlıkta hata bende.El ölçüleri vs. bilgim yok eski bir sistem kullanıyordum.İnterner kafe mauselarıda elime uyuyor.Eski mauselerde.

MS1001 pek iyi bir mouse değil. Eğer bütçe yetiyorsa üstte @Klzz'nin attıkları da mantıklı. Rival 3 yerine AGM700 alınabilir elinize uyarsa.

MS 1001'de Görünüşü beni etkiledi.Çok şık.

Haklısınız hocam huylu huyundan vazgeçemiyor işte ben böyle şeylere sinir olan birisiyim. Desteğiniz için teşekkür ederim.

Umurumda olmadı şahsen ben yanlış yazmışım başlıkta hata bende. El ölçüleri vs. bilgim yok eski bir sistem kullanıyordum. İnterner kafe fareleri da elime uyuyor. Eski mouselerde.

Ms 1001'de görünüşü beni etkiledi. Çok şık.

Hocam el ölçünüzü şu şekil alıyorsunuz:

3E0FF3DF-9614-4B0A-BAB6-50A2B43183E4.png

Gösterilen kısımlardan metre yardımıyla alıyorsunuz.
Mouse tutuş şekilleri de şu şekilde:

F1F9A95D-F2D3-4AD9-BF0B-D07686F98798.jpeg

Ek olarak videoyla daha rahat anlarsanız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Özetle bu şekilde mouse tutuş şeklinizi büyüklüğünüzü anlıyorsunuz ve bunları yazarak daha size uygun olabilecek mouse önerileri alıyorsunuz. Görünüş bir mouse da kandırıcı en büyük etmendir adam RGB'yi döşer rezalet bir sensör koyar delilerce satılır. Geçen gün indirim köşesinde açılan bir konu örnek ASUS'un 250IPS mouseını almıştı arkadaş ve herkese demedik laf bırakmamıştı mouse delisi değilim sizin gibi vs. durum böyle ölçüleri verdiğiniz taktirde yardımcı olmaya çalışırım lakin alt segment mouse bilgim çok iyi değil. Benden iyi bilen kişiler olduğu için onların yardım etmesi daha iyi olacaktır. Son olarak bu uzun yazının ardından @Kiznaiver hocam desteğiniz için çok teşekkürler. Forumda böyle kişilerin olduğunu görmek çok sevindirici.

Son düzenleme:
Aralarında ne gibi bir fark vardır.RGB,tuşları vs. hoşuma gitti diğerine kıyasla
En büyük farklar sensör ve switchlerdir. Sensör konusunda bu fiyata 3389(AGM700) sensör kullanan bir mouse bulmak zor. Ayrıca Omron switchler kullanılmış. Fiyatı göz önünde bulundurursak gayet iyi. MS1001'in ise direkt ne olduğu belli değil. Sensörünü araştırdım da kesin bir kanıya varamadım. Büyük ihtimal 100IPS 20G değerlerine sahip. Bunun yerine daha mantıklı olan M300 de aynı değerlere sahip 3325 sensörünü kullanıyor zaten.

En büyük farklar sensör ve switchlerdir. Sensör konusunda bu fiyata 3389(AGM700) sensör kullanan bir mouse bulmak zor. Ayrıca Omron switchler kullanılmış. Fiyatı göz önünde bulundurursak gayet iyi. MS1001'in ise direkt ne olduğu belli değil. Sensörünü araştırdım da kesin bir kanıya varamadım. Büyük ihtimal 100IPS 20G değerlerine sahip. Bunun yerine daha mantıklı olan M300 de aynı değerlere sahip 3325 sensörünü kullanıyor zaten.
Yok hocam bana farketmiyor inanın.Her türlü mause kullandım.Yabancılıkta çekmedim alışırım 1-2 güne.Şuanlık sorum attığım iki mausedan hangisi alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı