400 TL mouse önerisi

Hocam tasarımı kavrama açısından çok güzel duruyor ama tek kaygım kavrayıp kaldırdığımda elimden kayıp kaymaması..
Şuan sizin için denedim, kaldırıp havada tutunca kayıyor biraz. Bu tutuş şeklinize göre değişecektir fakat oyunlarda hiç böyle bir şey yaşamadım, sıkı kavradığımdan dolayı olabilir.

Sensör açısından deathadder ile rival 3'den hangisi daha iyidir ?
Mouse'ler hakkında pek detaylı bilgim yok, o yüzden karşılaştırıp sizi yanlış bilgilendirmek istemem. Ama iki mouse'nin de sizi üzeceğini düşünmüyorum, forumda gayet sık önerilen ürünlerdir kendileri.
@Samotne Ciasteczka

Seçin beğenin alın :3

Biraz daha para koyup Razer DeathAdder V2 almaya karar verdim.
Şehrimdeki Vatan mağazasında da var hem.
Yine de emeğinize sağlık hocam. @Samotne Ciasteczka

Bugün geçiş yaptım kendisine 2 haftalık araştırmanın ardından. ROG gladius mousemun orta tekerleği bozulmuştu. Geçmemdeki en büyük etkenler çok hafif çok ergonomik ve üstündeki şu an için rakipsiz sensörü. Ancak biraz büyük ellere göre önceden bir deneyin derim benim gibi elleriniz büyükse düşünmeyin bile şimdiden güle güle kullanmanız dileğiyle.

Bugün geçiş yaptım kendisine 2 haftalık araştırmanın ardından. ROG gladius mousemun orta tekerleği bozulmuştu. Geçmemdeki en büyük etkenler çok hafif çok ergonomik ve üstündeki şu an için rakipsiz sensörü. Ancak biraz büyük ellere göre önceden bir deneyin derim benim gibi elleriniz büyükse düşünmeyin bile şimdiden güle güle kullanmanız dileğiyle.
Hocam ellerim 18 cm benim ilk başta çekimser durmamın sebebi ağırlığıydı.
Bu kadar hafif olduğunu bilsem en baştan hiç düşünmezdim. Güle güle kullanın sizde :)
250 TL bütçem var aklımda Logitech G203'ya da ASUS impackt 2 almak var hangisini almalıyım karar veremiyorum. Yardim edecek yetkili abi ariyorum.
G203&g102 o fiyata alınacak en iyi mouse olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı