400 TL Mouse Önerisi

Hepinizin önerisine tek tek baktım videolarına özelliklerine filan çoğu oyuncu zowie kullanıyor ama mouse da ekstra ne var? Pek anlamıyorum o yüzden soruyorum ve Rival 600 baya hoşuma gitti elim orta boy büyük değil elime uyar mı?
Hocam Rival 600'ü bilmiyorum ama eğer boyutları Rival 300 ile yakınsa elleriniz de büyük değilse sıkıntı olur

Hepinizin önerisine tek tek baktım videolarına özelliklerine filan çoğu oyuncu zowie kullanıyor ama mouse da ekstra ne var? Pek anlamıyorum o yüzden soruyorum ve Rival 600 baya hoşuma gitti elim orta boy büyük değil elime uyar mı?
Rival 600'ün Zowie farelerden hiçbir eksiği yok fazlası var. Oyuncular Zowie sade ve tak çalıştır olduğu için tercih edebilir. Elin çok küçük değilse Rival 600 sıkıntı yaratmaz, yine de mümkünse kendiniz deneyin.

Ben kızım, elim o yüzden erkek ellerine göre küçük olabilir ama normal bi kız eli boyutunda. Rival 600 alsam sizce sorun olurmu? Malesef test edemem internetten alacağım.

Ben kızım, elim o yüzden erkek ellerine göre küçük olabilir ama normal bi kız eli boyutunda. Rival 600 alsam sizce sorun olurmu? Malesef test edemem internetten alacağım.
Elinizdeki fare nedir onunla kıyaslayabilirsiniz.

En son Zowie EC2-B alma kararı almıştım ama DPI 3200 diyodu max ben fortnite tarzı seri oyunlar oynuyorum hızlıca dönebilecek yetermi sizce 3200 DPI?

Geri
Yukarı