400 TL Pencereli ATX Kasa Önerisi

ReallyNigga?

Kilopat
Daha fazla  
Kasa sistemin en görsel kısmı ve içi güzel bir bilgisayarın dışı da güzel olmalı diye düşünüyorum. 400 TL civarı, pencereli, Msi B350 (ATX) ile uyumlu kasa önerilerinizi bekliyorum, eğer dahili PSU varsa en az 500W 80+ olsun. Zalman Z3 Plus demeyin, penceresi iyi değil. Sinerji gibi internet üzerinden satış yapan sitelerden önermeyin fiziksel bir mağazası olan yerlerden önerin ki bir sıkıntı çıktığında gidip kafa ağrıtabileceğim çalışanları olsun. Attığım mail'e canları isterse cevap verecek satıcılar istemiyorum.

Bir sorum var ayrıca, Corsair Carbide Spec-Alpha şık ve güzel kasa ama yapısı midT ATX sanırım, ATX bir anakart içine sığmaz mı, ya da yok mudur bir yolu? Ya da bunun gibi görseli olan ATX kasa var mı? Üstelik bazı kasalarda CD-DVD okuyucu takılabilecek slotlar olmuyor, CD'deki bir şeyi okutmam mümkün değil midir, aparat vs. bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Spec Alpha modeli ATX anakart desteği vardır. Fakat 5.25 sürücü desteği yok. Harici CD/DVD okuyucuları USB üzerinden kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı