400 TL RAM önerisi

Atar mısın sıfır satan yerleri.
Tükenmiş orada da pardon. Lakin ikinci el bulanabiliyor. Hem daha ucuza almış olur attığım linkte 369TL'ye satıyor arkadaş. Kit olması, sorunların önüne geçer ve güzel bir çift kanal performansı sağlar.

İnternette seçenek biraz az, bütçeye tam uyduramadım ne yazık ki. Gecikme değeri ve MHz ile başka aynı özellikte de bulamadım (bildiğim siteler dışında mevcut tabii). Daha önce 2. el deneyimim olmadığı için pek bir şey söyleyemesem de bu bütçeyle 2. el daha iyi bir seçenek gibi geldi güvenilir olduğu sürece.

İnternette seçenek biraz az, bütçeye tam uyduramadım ne yazık ki. Gecikme değeri ve MHz ile başka aynı özellikte de bulamadım (bildiğim siteler dışında mevcut tabii). Daha önce 2. el deneyimim olmadığı için pek bir şey söyleyemesem de bu bütçeyle 2. el daha iyi bir seçenek gibi geldi güvenilir olduğu sürece.
İkinci elde hem aynı RAM'ı bulabiliyor hem de daha ucuza alabiliyor. Güvenilir birisinden alınabilir.

İkinci elde hem aynı RAM'ı bulabiliyor hem de daha ucuza alabiliyor. Güvenilir birisinden alınabilir.

Atar mısın sıfır satan yerleri.

Arkadaşlar selamlar tekrar Monster müşteri hizmetlerini aradım modelimi söyledim bilgisayarımda ki RAM'in aynısından
400 TL'ye gönderebileceklerini söylediler bir sorun olur mu?

Kardeş laptopu satan teknik servis "olur" diyorsa bize ne demek düşer?
Görev yöneticisinde "performans" sekmesine ardından da bellek kısmına tıklayıp ekran görüntüsü atar mısın? Bir de CPU-Z programını kendi sitesinden indirip "Memory" ve "SPD" kısımlarının ekran görüntüsünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı