400 TL Red Switch klavye önerisi

Hiken

Hectopat
Uzunca bir zamandır klavye bakıyorum, artık almaya karar verdim. Oyunun yanında saatlerce yazı yazdığım da olabiliyor.
Başta redragon kumara düşünüyordum ancak uzun süreli kullanımda çok fazla olumsuz yorum olduğunu gördüm. Redragon K552 KUMARA Türkçe Oyuncu Klavye, Mavi Switch: Amazon.com.tr
Uzun süredir redragon ürünlerinden kullanan var mıdır?
Bu bütçede hangi klavye tercih edilebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
@RPM @TÇB @hellaboutthat Hocalarım öncelikle teşekkür ederim, Trust'ın klavyesi gayet yeterli midir yoksa bütçemi 100-200 arttırırsam kafam daha mı çok rahat eder sizce? Bunu madem bütçen var niye söylemiyorsun kardeşim gibi algılamayın. 400 TL benim bütçem ve işi kendi başıma çözmeyi istiyorum ancak 200 TL daha çıkarsan çok daha iyi olur derseniz ailemden de para alacağım. Ne dersiniz?

Trust GXT 890 Cadat gayet iyi bir klavyedir. Eğer bilek destekli istiyorsanız AOC GK500 öneririm. Yurt dışından TKL klavye alma şansınız var mı? Gateron switchli bir klavye almış olursunuz.

@RPM @TÇB @hellaboutthat hocalarım öncelikle teşekkür ederim, Trust'ın klavyesi gayet yeterli midir yoksa bütçemi 100-200 arttırırsam kafam daha mı çok rahat eder sizce? Bunu madem bütçen var niye söylemiyorsun kardeşim gibi algılamayın. 400 TL benim bütçem ve işi kendi başıma çözmeyi istiyorum ancak 200 TL daha çıkarsan çok daha iyi olur derseniz ailemden de para alacağım. Ne dersiniz?

O klavye cidden iyi sıkıntı çıkaracağını sanmam.

AOC GK500 öneririm.
Tuşları sürtüyor diye şikayetler olmuş bu klavyede o yüzden ondan emin olamadım. Şu an laptop klavyesi kullanıyorum, o yüzden bilek desteği hak getire. Sitede yalnız klavyenin switch'i ile ilgili bir bilgi verilmemiş, mavisi üretilmiyor değil mi? Ayrıca pek yurt dışından getirme imkanım bulunmuyor hocam.

Yurt dışından klavye almak kolay. Ön sipariş verebilirseniz bunu öneririm;

Tuşları sürtüyor diye şikayetler olmuş bu klavyede o yüzden ondan emin olamadım. Şu an laptop klavyesi kullanıyorum, o yüzden bilek desteği hak getire. Sitede yalnız klavyenin switch'i ile ilgili bir bilgi verilmemiş, mavisi üretilmiyor değil mi? Ayrıca pek yurt dışından getirme imkanım bulunmuyor hocam.
Tuşları sürtüyordan kastınız nedir tam olarak?

Geri
Yukarı