400 TL Red Switch RGB mekanik klavye önerisi

ekncnebi

Decapat
Merhaba, belirttiğim özellikte bir klavye arıyorum. Bileklikte olsa güzel olur. Switch'lerden pek anlamıyorum ama en sessiz olanlarından biri diye okumuştum Red Switch'i. Yani sessiz olsun fark etmez. Daha öncede bayağı konu açılmış ama fiyatlar değişmiş mecbur kaldım yeni konu açmaya. Corsair K68 övülmüş genelde ama fiyatı 600 TL civarı. Indirime girermi ya da alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Vigor GK60'ın stoklara gelmesini bekleyebilir, ya da Cooler Master CK350 alabilirsiniz.
Edit: Harici bir bilek desteği alınılabilir.

Abi ben de bi heves aldım mekanik klavye mekanik klavye diye diye. Yani tabi ki almak istiyorsan sana kalmış lütfen beni yanlış anlama ama bence gereksiz bir şey. Tabii eğer oyunu eğlence amaçlı değilde Profesyonel şekilde oynuyorsan orasını bilemem.

Valla açıkçası ne olduğunu pek bilmiyorum bende, daha dayanıklı ve hissiyatı filan daha iyi deniyor diye istiyorum ama iyi bi indirim olana kadar 20 liralık bişey alırım artık

Abi ben de bi' heves aldım mekanik klavye mekanik klavye diye diye. Yani tabii ki almak istiyorsan sana kalmış lütfen beni yanlış anlama ama bence gereksiz bir şey. Tabii eğer oyunu eğlence amaçlı değil de profesyonel şekilde oynuyorsan orasını bilemem.
Casual oyuncuların mekanik klavyeye ihtiyacı yok zaten, boşa masraf. Dediğiniz gibi profesyonel anlamda oynayanlar veya oyunda iyi bir rütbeye gelmek isteyenler alabilir. Özellikle klavyenin önemli olduğu oyunlarda çok işe yarayacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı