400 TL Red Switch mekanik klavye önerisi

browncwby

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Maksimum 400 TL olacak şekilde bilek destekli ve mümkünse Türkçe mekanik klavye önerebilir misiniz?

Bütün isteklerinizi karşılayan ve kaliteli olarak bir tek bu ürün var;

Hocam Türkçe demiş. Yanlışım varsa düzeltin. Bu klavyede I, Ö, Ü ve Ş yok

Bilek desteği yok kardeş.

Bütün isteklerinizi karşılayan ve kaliteli olarak bir tek bu ürün var;

Bu klavye hoş güzel de Switch olarak Outemu kullanıyormuş, bir sıkıntı olur mu?

Kimse önermemiș șașırdım açıkcası. Gerçek Outemu ve gerçek RGB bulunmakta. Logo ışığı sabit ancak rahatsız etmiyor. Üst gövde aluminyum alt kasa plastik. Keycapler o kadar kaliteli değil ancak fiyatının en iyisi. Full klavye olması da bir avantaj.

Kimse önermemiș șașırdım açıkcası. Gerçek Outemu ve gerçek RGB bulunmakta. Logo ışığı sabit ancak rahatsız etmiyor. Üst gövde aluminyum alt kasa plastik. Keycapler o kadar kaliteli değil ancak fiyatının en iyisi. Full klavye olması da bir avantaj.
Ben de bunu çok düşündüm ancak tek eksiği bilek desteği :( Ben bilek desteksiz hiç rahat edemiyorum.

Hocam bilek desteği için Everest'in şu çakma klavyelerinden alın 30 TL'ye. Zamanında KB R88 almıştım klavye 2 haftaya bozuldu ama bilek desteği çok rahat. 45TL'ye aldım 3 yıldır hala onun bilek desteğini kullanıyorum. Corsair strafede bile kullandım. Büyük ihtimalle ben de Cada alacağım onda da kullanacağım.

Geri
Yukarı