Bütçe
350-400 TL
Çünkü fiyatından fazlasını sunan mükkemmel bir kulaklık hocam. O segmentte onu almamak size çok şey kaybettirir. Marka basılsın basılmasın işini gayet güzel yapıyor kendisi. Benim 500TL'lik bir bütçem var ancak ben bile almayı düşünüyorum kendisini.

Olabilir isteyen alsın. Herkesin kendi fikri. Ama tüm konulara bu kulaklığı sokuşturup farklı öneriler gelmesini engelliyorlar.

Üç gündür kulaklık önerisi başlıklarına tıklıyorum. Birkaç anime sever arkadaş var tüm kulaklık başlıklarına fason bir kulaklığı önerip konuları işgal etmişler.

Güldürdünüz açıkçası.

240 250₺'ye Cloud 2'den çok daha iyi bir mikrofon kalitesi, piyasada bulunana yüksek bütçeli kulaklıkların ayarında rahatlık, ve 350 400₺ bandında bulunan birçok kulaklığa yakın ve daha iyi ses kalitesi sunan bir üründür. Bunun neresi kötü acaba?

Fason mal demişsiniz farklı markalar bu kulaklığı alalarak marka basmakta orijinal ürünü önermekteyiz biz.

Piyatına göre çok iyi bir kulaklıktır ve bunun kadar iyisini de bulamazsınız diyebilirim bu bütçede.

Bu bütçede bulunan tonlarca çöp ürünü düşünürsek eğer bu kulaklık onların yanında cevher Türkiye'de de drop Plus adı altında eski sürümü 450₺'ye satılmaktaydı.

Kısacası bu bütçede paranızı verebileceğiniz en kaliteli ve en iyi özellikleri sunabilen kulaklıktır. Çöpe gitmez paranız merak etmeyin.

Eve getirdiğim zaman deneyimlerimi paylaşmıştım 1 gün sonra Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim hala da aynı düşünceleri paylaşmaktayım 1 haftadır kullanmaktayım.

Çünkü fiyatından fazlasını sunan mükkemmel bir kulaklık hocam. O segmentte onu almamak size çok şey kaybettirir. Marka basılsın basılmasın işini gayet güzel yapıyor kendisi. Benim 500Tllik bir bütçem var ancak ben bile almayı düşünüyorum kendisini.
Elinde olmayan, kullanmadığın malzemeyi neden bu kadar övüyorsun ?

Yeni konular

Geri
Yukarı