400 TL sistem yükseltme

LioNesS27Tr

Hectopat
Selam arkadaşlar benim 400 TL'lik pir PC m var bunu upgrade yapmalıyım bu upgrade de güncel oyunları düşük veya orta grafik de açabilecek bir sistem parçaları veya sistem önerebilir misiniz şu anki sistemim bu.
Anakart: ECS 945GCT-M. 2-1333.
İşlemci: Intel Core 2.4 GHz.
RAM: 2+1 values RAM.
PSU: Casper 250 Watt.
HDD: Seagate 160 GB 7200 RPM ve CD giriş yeri var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar benim 400 TL'lik pir PC m var bunu upgrade yapmalıyım bu upgrade de güncel oyunları düşük veya orta grafik de açabilecek bir sistem parçaları veya sistem önerebilir misiniz şu anki sistemim bu.
Anakart: ECS 945GCT-M. 2-1333.
İşlemci: Intel Core 2.4 GHz.
RAM: 2+1 values RAM.
PSU: Casper 250 Watt.
HDD: Seagate 160 GB 7200 RPM ve CD giriş yeri var.
SSD, RAM ve Ekran kartı almanızı öneririm. İşlemcinizin tam modeli nedir ?

SSD, RAM ve Ekran kartı almanızı öneririm. İşlemcinizin tam modeli nedir ?
işlemci intel core 2 duo ve elimde birtane petium 5200 var çalışıyormu çalışmıyor mu bilmiyorum bi kaç kez denedim ama yine de atmadım o işlemciyi bütcem pek iyi değil sadece ekran kartı ve işlemci ram alabilirim dediğim gibi.

işlemci intel core 2 duo ve elimde birtane petium 5200 var çalışıyormu çalışmıyor mu bilmiyorum bi kaç kez denedim ama yine de atmadım o işlemciyi bütcem pek iyi değil sadece ekran kartı ve işlemci ram alabilirim dediğim gibi.
Anakart soketi ve modeli nedir ?

Galiba harici ekran kartınız yok uygun fiyata bir ekran kartı istiyorsanız 2. El rx 480 bakabilirsiniz 650 liraya eminim bulursunuz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı