400 TL SSD önerisi

Bütçe
350 TL - 400 TL
Oo Mehmet hocam şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Artık ETS 2 de sabit diskinize eziyet çektirmeyeceksiniz demek :D
Sırf ETS 2'de diskin haritayı zamanında yükleyememesi yüzünden uzun süren donukluklar yaşamam bana bu konuyu açmama sebep oldu. Hem de diğer sorunlarımı da çözer bir SSD. Şimdi SSD'ye eziyet çektiririz sorun yok :)

İkisinden biri en mantıklı tercih olur bence. Fiyatlar uçmuş. 2 ay önce 256 GB M.2 WD SN550 325 TL'e almıştım.
Acer olan alınmaz.

Sırf ETS 2'de diskin haritayı zamanında yükleyememesi yüzünden uzun süren donukluklar yaşamam bana bu konuyu açmama sebep oldu. Hem de diğer sorunlarımı da çözer bir SSD. Şimdi SSD'ye eziyet çektiririz sorun yok :)

Güzel :D. Hocam biraz bütçe arttırıp 400 okumalı alın.
Hocam ETS 2'ye Logitech G29 sorunsuz takılabiliyor mu? Ve fiyatı ne kadar oyunun?

Güzel :D Hocam biraz bütçe arttırıp 400 okumalı alın.
Hocam ETS 2'ye Logitech G29 sorunsuz takılabiliyor mu? Ayrıca fiyatı ne kadar oyunun?
Fiyatına Steam'den bakabilirsiniz. Bahsettiğiniz ürünün takılıp takılamayacağı ile ilgili de yeni konu açarsanız daha iyi olur.

Acer olan alınmaz.
neye göre alınmaz ? ne kadar çok bilmişlik var sizde ben anlamıyorum. 5 yıl garantisi var o ssd'nin + metal case.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 888.png
    888.png
    234 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
neye göre alınmaz ? ne kadar çok bilmişlik var sizde ben anlamıyorum. 5 yıl garantisi var o ssd'nin + metal case.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ooo, haklısınız bayım. Sonuçta 5 yıl garantili ve metal case. (!)

Ooo, haklısınız bayım. Sonuçta 5 yıl garantili ve metal case. (!)

Ya dostlar bugün bir ezilme durumu yaşıyoruz sanki.

@Haylaz2961 @Sir Benjamin @Timur58 aslında SanDisk dandik kronik sorunlu marka falan. Acer mükemmel marka falan. Biz hiçbir şey bilmiyormuşuz.

@erme SanDisk kronik sorunlu berbat bir markaymış ya haberin var mı?

Neye göre alınmaz? Ne kadar çok bilmişlik var sizde ben anlamıyorum. 5 yıl garantisi var o SSD'nin + metal case.
Metal kasalı olması benim için fazla önemli değil. Sonuçta SSD'yi alıp duvara fırlatmayacağım. (Bilmiyorum belki de yaparım.) Ama 5 yıl garantisi olması iyi bir şey. Uzun yıllar kullanmayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı