400 TL SSD tavsiyesi

Hayır. SanDisk Plus kronik sorunludur. Kesinlikle önerilmez. Onun yerine PNY CS900, Patriot Burst, Gigabyte alınabilir.
Kanka nasıl bir kronik sorunu olabilir. Tabi yine daha iyi bilirsin ama sadece 8000 yorum var. Sorunlu olsa o kadar satmazdı diye düşünüyorum. Tabi yine arkadaşın kararı yanlış yönlendirmek istemem.

Kanka nasıl bir kronik sorunu olabilir. Tabii yine daha iyi bilirsin ama sadece 8000 yorum var. Sorunlu olsa o kadar satmazdı diye düşünüyorum. Tabii yine arkadaşın kararı yanlış yönlendirmek istemem.

Bu konudan bilgi alabilirsiniz.

Kanka nasıl bir kronik sorunu olabilir. Tabii yine daha iyi bilirsin ama sadece 8000 yorum var. Sorunlu olsa o kadar satmazdı diye düşünüyorum. Tabii yine arkadaşın kararı yanlış yönlendirmek istemem.

Sende haklı olabilirsin düşünce mantığın mantıklı ama biriside kronik sorunlu diyor kafam karıştı :D

Kanka nasıl bir kronik sorunu olabilir. Tabi yine daha iyi bilirsin ama sadece 8000 yorum var. Sorunlu olsa o kadar satmazdı diye düşünüyorum. Tabi yine arkadaşın kararı yanlış yönlendirmek istemem.
Ne alaka dostum çok satan ürünler sorunlu olamıyor mu? En basitinden ben de yorumu ve puanı yüksek olan bir ürüne aldanıp alışveriş yapmıştım ve kulaklık almıştım. 2 Hafta bile dayanmamıştır, bir şey alacağınız zaman forumlarda uzun süre kullanmış ve deneyimlemiş insanlarla konuşun. Millet alıyor 2 gün sonra yorum bırakıyor.

Son düzenleme:
Sende haklı olabilirsin düşünce mantığın mantıklı ama biriside kronik sorunlu diyor kafam karıştı :D
Hocam almayın, arkadaşın mantığına kalırsak bir ürün alacağımız zaman girelim en yüksek puanı alanı alalım. Çoğu yorum bırakanlar aldıktan 2 3 gün sonra yorum bırakıyor zaten, bazılarına göre de ürün çalışıyorsa iyidir mantığı var. İyice araştırmak lazım.

Ne alaka dostum çok satan ürünler sorunlu olamıyor mu, en basitinden ben de yorumu ve puanı yüksek olan bir ürüne aldanıp alışveriş yapmıştım ve kulaklık almıştım. 2 hafta bile dayanmamıştır, bir şey alacağınız zaman forumlarda uzun süre kullanmış ve deneyimlemiş insanlarla konuşun. Millet alıyor 2 gün sonra yorum bırakıyor.

Peki https://www.hepsiburada.com/pny-cs9...2-5-sata-iii-ssd7cs900-120-rb-pm-HB00001AFRGV bu SSD nasıl yukardı biri önerdi de.

Hocam almayın, arkadaşın mantığına kalırsak bir ürün alacağımız zaman girelim en yüksek puanı alanı alalım. Çoğu yorum bırakanlar aldıktan 2 3 gün sonra yorum bırakıyor zaten, bazılarına göre de ürün çalışıyorsa iyidir mantığı var. İyice araştırmak lazım.

Anladım zaten bir şey alacağım zaman buraya sormadan almıyorum :)

Kanka arkadaşlar haklı genelde SSD'ler sorunlu olmuyor hele de bu kadar satılan ama paranı çöpe atmak olur bu.

Anladım teşekkürler.

Geri
Yukarı