400 TL TWS kulaklık önerisi

Eskopya27

Centipat
Bilmiyorum ben mi bulamadım Technopat'ta, önerilen kulaklık yok. 200 TL bandında var onları buldum fakat 400 TL bandında öneri yok. Bulamadım.

Alma amacım dışarıya çıktığımda kullanmak (mikrofonu iyi olmalı), müzik dinlemek ve telefonda ya da PC'de oyun oynarken kullanmak. Oyun dediğim de Online değil, ama gecikmesi yüksek olmamalı. Slikonlu olsun. (Hafif bass ağırlıklı müzik dinlerim.)

Son düzenleme:
Ben yaklaşık 2 hafta önce aliexpress üzerinden 134 TL olan Tiso i7 isimli kulaklığı indirim kuponlarıyla 12 TL'ye aldım kargo bekliyorum şuanda. Gümrük vergisi de maksimum 20 TL gelse 32 TL gibi bir fiyata işi halletmiş olurum. Sana tavsiyem eğer süre sıkıntın yoksa aliexpress üzerinden indirim kuponları kullanarak kaliteli bir kulaklık alman. Pişman olacağını sanmıyorum.

Ben yaklaşık 2 hafta önce aliexpress üzerinden 134 TL olan Tiso i7 isimli kulaklığı indirim kuponlarıyla 12 TL'ye aldım kargo bekliyorum şuanda. Gümrük vergisi de maksimum 20 TL gelse 32 TL gibi bir fiyata işi halletmiş olurum. Sana tavsiyem eğer süre sıkıntın yoksa aliexpress üzerinden indirim kuponları kullanarak kaliteli bir kulaklık alman. Pişman olacağını sanmıyorum.
Ben önerileri alayım da. Şuanda elimde seçenek yok. Hani A ürün ile B ürün var hangisini seçsem kıvamında bile değilim. Aklımda ürün yok. İnternetten bakınca 400 TL bandında kulaklıkları buluyorum fakat hangisi iyi? Bunları bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı