400 TL Valorant- CS:GO mouse önerisi

Bütçe
400
Daha fazla  
Arkadaşlar günaydın. Benim için en fazla 400 TL bütçe ile oyuncu mouse önerir misiniz?
Benim almayı düşündüğüm iki adet mouse var.

Bloody markasını tercih etme dostum takılma yapıyor Razer gerçekten iyi 3 yıldır kullandığım ve sorunsuz bir şekilde hâlâ çalışan ve önerebileceğim mouse. RAZER Mamba Elite Kablolu Mekanik Gaming Mouse RZ01-02560100-R3M1 Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Eğer bütçemi aşar dersen bunuda düşünebilirsin.

Bloody markasını tercih etme dostum takılma yapıyor Razer gerçekten iyi 3 yıldır kullandığım ve sorunsuz bir şekilde hâlâ çalışan ve önerebileceğim mouse. RAZER Mamba Elite Kablolu Mekanik Gaming Mouse RZ01-02560100-R3M1 Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Eğer bütçemi aşar dersen bunu da düşünebilirsin.

Ben şahsi görüşüm olarakdan Razer'ın DeathAdder modelini pek beyenmiyorum. Ama öneriniz için sağ olun. Bu arada zaten Bloody markasını tercih etmeyi pek düşünmüyorum. Peki Mamba Elite benim için iyi olur mu? Çünkü ben parmaklarımı yayarak oynamayı seviyorum. Pençe tutuşunu parmaklarım ağrır diye tercih etmiyorum Mamba Elite benim için uygun olur mu?
Rica edersem biraz daha uygun fiyatlı önerir misiniz ? Mamba Elite benim için biraz pahalı . Çünkü ilk Pc toplama deneyimim olduğu için fiyatı yedi bin TL'nin altında tutmak istiyorum .

Ben kablosus tercih etmeyi düşünmüyorum. Çünkü Razer markasının kablosus mouse modellerinde şarj sıkıntısı olabiliyor.

Ben şahsi görüşüm olarakdan Razer'ın DeathAdder modelini pek beyenmiyorum. Ama öneriniz için sağ olun. Bu arada zaten Bloody markasını tercih etmeyi pek düşünmüyorum. Peki Mamba Elite benim için iyi olur mu? Çünkü ben parmaklarımı yayarak oynamayı seviyorum. Pençe tutuşunu parmaklarım ağrır diye tercih etmiyorum Mamba Elite benim için uygun olur mu?
Rica edersem biraz daha uygun fiyatlı önerir misiniz? Mamba Elite benim için biraz pahalı. Çünkü ilk PC toplama deneyimim olduğu için fiyatı yedi bin TL'nin altında tutmak istiyorum.

Ben kablosus tercih etmeyi düşünmüyorum. Çünkü Razer markasının kablosus mouse modellerinde şarj sıkıntısı olabiliyor.

Kablosuz tercih ediyorsan ve elin küçükse G305 modelini alabilirsin ben relax claw olarak kullanıyorum ve memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı