400 TL VDSL modem önerisi

WightPro

Hectopat
Her modemde yorumları okuyorum ve sinyal sıkıntısı var. 35 Mbit internet için nasıl modem almalıyım? Modem + router yapmam daha mı iyi olur? 3-4 duvar var modem ile salon arasında. Kullandığınız ve sinyal gücü iyi olan modem önerir misiniz?

Ben 35 Mbps internet için Asus DSL-AC750 modelini kullanıyorum. Çift kanal yayın yapıyor, 5G wifi kanalı bir duvar ötesinde çekmiyor. Diğer kanal biraz daha güçlü, en azından evin her yerinde çekiyor.

ASUS DSL-AC750 Dual-Band AC750 3 Antenli Modem
bende bu ürün mevcut 35/3 internet alıyorum tamamını veriyor dual channel olması da güzel bir avantaj 2.4 GHz de evin en uzak yerinden çok rahat interneti kullandırtıyor ancak 5 Ghz olanı kullanacağınız zaman modeme yakın bir odaya geçmeniz gerekiyor.
Ben 35 Mbps internet için Asus DSL-AC750 modelini kullanıyorum. Çift kanal yayın yapıyor, 5G wifi kanalı bir duvar ötesinde çekmiyor. Diğer kanal biraz daha güçlü, en azından evin her yerinde çekiyor.
Asus modemlerde ısınma sorunu ve reset atıldığı zaman geç bağlanma sorunu varmış genelde. Asus modem almak istemiyorum o yüzden şikayet eden çok.

Modem + router yapman senin için en iyi seçenek olur elinde modem yoksa 2.el ucuz bir vdsl modem iş görür router olarakta xiaomi mi router 3g alabilirsin donanım olarak çok iyi özelliklere sahip.

Dosya Ekleri

• xiaomi router.png
    xiaomi router.png
    9,5 KB · Görüntüleme: 46
Modem + router yapman senin için en iyi seçenek olur elinde modem yoksa 2.el ucuz bir vdsl modem iş görür router olarakta xiaomi mi router 3g alabilirsin donanım olarak çok iyi özelliklere sahip.
Asus dsl-ac51 ac750 siparişi verdim 350TL salonda çekmezse router alıcam. Xiaomi wifi pro sinyal yakınlaştırıcı var ona bakıcam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı