400 TL’ye 7.1 kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Romaa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 424
Ben yerinizde olsam sonar alırdım neden mi?
-Lenovo hakkında yorumlar iç açıcı değil konulara bakabilirsiniz.
-Rampage'nin hiçbir ürünü alınmaz
-Sonarın bence tek eksisi yazılımı eski gibi.

Arayüzü öyle. Ama işlevsel olarak yeterli. Ben 200TL'ye almıştım şimdi 400 verilir mi bilmiyorum.

Yazılımı çok önemli değil benim için. Fakat sonarı hiç duymadım. Kaliteli bir marka mı?

Zamanında F/P ürünüydü. Mikrofonu güzel, yazılım gerçekten işe yarıyor. Bir de çok esnek. Kırılır diye endişe etmeye gerek olmaz. Yine de 400TL verilir mi bilmiyorum.

Arayüzü öyle. Ama işlevsel olarak yeterli. Ben 200TL'ye almıştım şimdi 400 verilir mi bilmiyorum.
Hala kullanıyor musunuz hocam? Memnun musunuz? Kullanmıyorsanız memnun kaldınız mı?

Akakçeden baktığımda teknobiyotik diye bir siteye yönlendirdi. Güvenilir midir bu site?

@Romaa kullanıyorum. Geçen senenin başında almıştım. Şu ana kadar yaşadığım birkaç sorun oldu. Mikrofonun ucundaki beyaz yer boşta gibi dönüp duruyordu. İç aksanında bir sıkıntı çıkmasın diye Japon'la yapıştırarak sorunu çözdüm. Bir de düşük kalite kulaklıkların neredeyse hepsinde olan bir sorun: Mikrofonun ses açıp kapama tekerleğinin temaszızlık yapması. Son 3 aydır falan oluyor bu. Bunlar haricinde bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. Bir de pedler hala soyulmadı. :)

@Romaa kullanıyorum. Geçen senenin başında almıştım. Şu ana kadar yaşadığım birkaç sorun oldu. Mikrofonun ucundaki beyaz yer boşta gibi dönüp duruyordu. İç aksanında bir sıkıntı çıkmasın diye Japon'la yapıştırarak sorunu çözdüm. Bir de düşük kalite kulaklıkların neredeyse hepsinde olan bir sorun: Mikrofonun ses açıp kapama tekerleğinin temaszızlık yapması. Son 3 aydır falan oluyor bu. Bunlar haricinde bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. Bir de pedler hala soyulmadı. :)
Saydığınız eksiler benim için çok problem oluşturmaz hocam. Teşekkür ediyorum.

Zamanında F/P ürünüydü. Mikrofonu güzel, yazılım gerçekten işe yarıyor. Bir de çok esnek. Kırılır diye endişe etmeye gerek olmaz. Yine de 400TL verilir mi bilmiyorum.

Hocam bana Windows 7 gibi geldi arayüzü 7.1'i nasıl açacağımı bile bulamıyorum :D mikrofona kalitesine falan lafım yok.

Geri
Yukarı