250 TL’ye 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
200-250-290

Berk Günaydın

Hectopat
7.1 mikrofonu çıkabilen ve 7.1'i kumanda üzerinden kapatabilinen kulaklık almak istiyorum. RGB olsun, olmasa da olur ama şıklık katar. Rampage önerisi biraz daha az olsun çünkü Rampage'in sağlamlık konusunda biraz daha kötü olarak görüyorum ama benim bütçemde Rampage olduğu için Rampage de olabilir. Diğer markalardan da önerebilirsiniz.

İmkânınız varsa direkt alın. 7.1 zaten yazılımdan aktif ediliyor. RGB yok maalesef, düz kırmızı ışık.

Ketçap mayonez de atalım mı?

7.1 bu bütçede sanal ve gereksiz, Windows Sonic açmak aynı şey. Kulağınızda duracak bir şeyde RGB'ye gerek yok, RGB yerine kaliteyi tercih edin. Bunları hep söylüyoruz zaten.

İmkânınız varsa direkt alın. 7.1 zaten yazılımdan aktif ediliyor. RGB yok maalesef, düz kırmızı ışık.

Drop Plus seviyordum fakat pahalı olduğu için alamıyordum kesin bunu alacağım.
Ketçap mayonez de atalım mı?

7.1 bu bütçede sanal ve gereksiz, Windows Sonic açmak aynı şey. Kulağınızda duracak bir şeyde RGB'ye gerek yok, RGB yerine kaliteyi tercih edin. Bunları hep söylüyoruz zaten.

Yok diyetteyim ketçap mayonez fazla kalorili :D
1614164753382.png

Buradan hangisini seçmeliyim sizce?

Son düzenleme:
Bu bütçeyle 7.1 almanı tavsiye etmiyorum. Alsan bile yararı olmaz bence.

7.1'i doğru düzgün çalışmasa bile ben 7.1 özelliğinin olmasını istiyorum.

Gümrük dahil her şey kaça patlar?

Son düzenleme:
7.1'i doğru düzgün çalışmasa bile ben 7.1 özelliğinin olmasını istiyorum.

Gümrük dahil her şey kaça patlar?
Rehberini okudunuz mu, orada bahsetmiştim. Kupon kardeşliğiden 50 TL kazandığınizi varsayarsak gümrük, kargo dahil 230 TL civarina geliyor. Ayrıca 5. seçeneğin seçilmesi gerektiğinden de bahsetmiştim.

Buradan hangisini seçmeliyim sizce?

@Ali Pınar hocamın attığı linklerde bulunmakta ürün linki onlardan 3. veya 5.'yi seçmeniz gerekli.

Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim yeşil rengi konumda mevcut.

Kupon kardeşliği ile 50₺ kupon alsanız size toplamda 250 260₺ tutar en fazla. Ben hepsi dahil 234.5₺ gibi bir fiyata satın aldım gaytte memnunum hayatımda harcadığım en iyi 234.5₺ diyebilirim.

US $19.06 38% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress 3. olan yeşil veya 5. olan siyah.

Geri
Yukarı