400 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

Berjriko

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, kendime bir adet kulaklık almayı düşünüyorum. Aklımda QCY T13 var fakat bir sorun yaşamaktan korkuyorum. Sizin önerilerinizi bekliyorum, Nays ile alacağım.

T13 alın. Sorunsuz kullanıyorum.

Korktuğum şey kulaklıktan ses gelmemesi ve mikrofon bozulması bunları yaşayanlar gördüm fakat 10 içerisinde bütün kulaklıklara bayağı zam gelmiş alabileceğim kulaklıklar arasında fakat bu sorunlarını göz önünde bulundurmam lazım.

Korktuğum şey kulaklıktan ses gelmemesi ve mikrofon bozulması bunları yaşayanlar gördüm fakat 10 içerisinde bütün kulaklıklara bayağı zam gelmiş alabileceğim kulaklıklar arasında fakat bu sorunlarını göz önünde bulundurmam lazım.
Durduk yere sorun yaşamazsınız.Tum forumda önerilen,benim kullandığım ve 4 arkadaşıma aldirdigim kulaklık kendisi.1 tanesi bile sorun yaşamadı.

Bütçemi değiştirebilirim sorun değil sonuçta bir kere alacağım 100TL için 400TL'min çöpe gitmesini istemiyorum aklınızdaki önerileri atarsanız sevinirim.
Realme Buds T100
QCY T20
Taotronics Soundliberty 95
QCY T13
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Bütçemi değiştirebilirim sorun değil sonuçta bir kere alacağım 100TL için 400TL'min çöpe gitmesini istemiyorum aklınızdaki önerileri atarsanız sevinirim.
BT kulaklık arayışı içinde olan herkese Enes Özen kanalını öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Realme Buds T100.
QCY T20.
TaoTronics SoundLiberty 95.
QCY T13.
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite.

BT kulaklık arayışı içinde olan herkese Enes özen kanalını öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendisini izledim kararsız kaldığım için konu açtım ayrıca 10 gün içinde zam gelmeside kararsız kalmama etken oldu.

Geri
Yukarı