400 TL'ye i7 6700K alınır mı?

Bedavaya almışsın R5 1600 AF'den bir tık daha iyi oyun performansı veriyor 4-5 FPS daha fazla veriyor. Hayırlı olsun.

Hocam FPS'i asıl ekran kartı verir, 6700K R5 1600'ün besleyemediği üst düzey ekran kartlarını rahatlıkla besleyebilir. Dolayısıyla aradaki oyun performans farkı bir-iki değil dört-beş tık oluyor 🙂. Neyse konudan fazla sapmayalım, arkadaşa hayırlı olsun.

Hocam FPS'i asıl ekran kartı verir, 6700K R5 1600'ün besleyemediği üst düzey ekran kartlarını rahatlıkla besleyebilir. Dolayısıyla aradaki oyun performans farkı bir-iki değil dört-beş tık oluyor 🙂. Neyse konudan fazla sapmayalım, arkadaşa hayırlı olsun.

Ben aynı ekran kartı kullanılırken ki performansını söylemiştim sizin dediğiniz de doğru.

Arkadaşlar yakın bir arkadaşımın acil paraya ihtiyacı vardı, 550'ye ilana koymuştu, 400'e bana bıraktı. Biraz eski bir işlemci ama şu an kullandığım R3 2200G'den daha iyi sanırım. Sizce iyi mi yaptım? Bu arada kullandığım ekran kartı RX 570.
Fiyat muhteşem. İyi bir anakart, PSU ve soğutucu ile vuracaksın kırbacı. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı