400 TL'ye kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Roxy1F

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Airpods değilse slikonsuz almanızı önermem. Airpods'un mikrofon kalitesi iyi telefonla konuşmak için ideal fakat 400 liralık kulaklık değil.

AirPods değilse silikonsuz almanızı önermem. AirPods'un mikrofon kalitesi iyi telefonla konuşmak için ideal fakat 400 liralık kulaklık değil.

Kullandınızmı QCY'i.

Realme'yi öneririm yapay zeka desteklidir ve Pazarama'dan alırsanız Nays kart ile %20 indirim alırsınız ve ürün 320 gelmiş olur hocam. @Roxy1F

Pazarlama güvenilir mi, benim Nays kartım yok nereden alıyoruz.

AirPods değilse silikonsuz almanızı önermem. AirPods'un mikrofon kalitesi iyi telefonla konuşmak için ideal fakat 400 liralık kulaklık değil.

Önerebileceğin var mı kulaklık silikonlu silikonsuz.

Realme'yi öneririm yapay zeka desteklidir ve Pazarama'dan alırsanız Nays kart ile %20 indirim alırsınız ve ürün 320 gelmiş olur hocam. @Roxy1F

Başka önerebileceğin var mı?

Kullandınızmı QCY'i.

Pazarama güvenilirdir ondan yana sıkıntı yapmayın Nays kart ta İş Bankası'nın uygulamasıdır uygulmadan sanal kart açarak ödeme yapabilirsiniz ama cashback hesabınıza 4 güne anca geçer. Play Store'de var.

Kullandınızmı QCY'i.

Önerebileceğin var mı kulaklık silikonlu silikonsuz.

Başka önerebileceğin var mı?

Bende araştırmıştım en iyisi bu 400-500 arasında yapay zeka çok büyük bir artı konuşmalarda sesi en iyi şekilde iletiyor QCY T20 ile karşılaştıralamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı