400 TL'ye kadar kablosuz kulaklık önerisi

isimless

Hectopat
Arkadaşlar alacak kişi motor sürerken kullanmak için alacak. Bu yüzden kulaklığın sesi karşıya az gitmemeli, rüzgardan çok etkilenmemeli. X kadar bütçeni arttır da şunu al demeyin lütfen. En fazla bütçe 400₺. Tavsiye verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Qcy t5 kulakiçi kulaklığını öneririm. Hem bilgisayar hem de telefonumda kullanıyorum. En az 5 saat gidiyor daha da fazla olabilir fakat kullanıma bağlı. Şarj kutusuyla beraber ise 20 saat Ses kalitesinden bahsedersek ses yüksekliği gayet iyi. En yüksek seviyede belki dayanamaya bilirsiniz. Basslar iyi değil fakat kötü de değil tizler ise iyi denilebilecek seviyede. Fiyatı ise ben 150tl'den almıştım fakat şuan 200tl bandında olabilir.

Qcy t5 kulakiçi kulaklığını öneririm. Hem bilgisayar hem de telefonumda kullanıyorum. En az 5 saat gidiyor daha da fazla olabilir fakat kullanıma bağlı. Şarj kutusuyla beraber ise 20 saat Ses kalitesinden bahsedersek ses yüksekliği gayet iyi. En yüksek seviyede belki dayanamaya bilirsiniz. Basslar iyi değil fakat kötü de değil tizler ise iyi denilebilecek seviyede. Fiyatı ise ben 150tl'den almıştım fakat şuan 200tl bandında olabilir.
Hocam aynı anda bağlayabiliyor musunuz bu kulaklığı; hem PC, hem telefonda aynı anda ?

Birisi yorumlara bunu yazmış:
1607627843643.png

Geri
Yukarı