400 TL'ye kadar laptop sırt çantası önerisi

Sparroww

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sağlam, koruyuculuğu yüksek laptop için sırt çantasına ihtiyacım var. HP Odyssey ve Pavilion modellerine baktım ama karar veremedim bir türlü. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yazmayı unutmuşum. 15.6 inç arkadaşlar. Tatillerde 15 saat kadar otobüsle seyahat ediyorum. Çok sık kullanamayacağım ama cihazlar çok pahalı olduğu için sağlam bir çanta arıyorum.

Monster her ne kadar çok iyi olmasa da çantaları kaliteli bence.
İnternette bazı yorumlarda askisinin hemen koptuğunu yazanlar vardı. Kararsız kaldım.

Yazmayı unutmuşum. 15.6 inç arkadaşlar. Tatillerde 15 saat kadar otobüsle seyahat ediyorum. Çok sık kullanamayacağım ama cihazlar çok pahalı olduğu için sağlam bir çanta arıyorum.

İnternette bazı yorumlarda askisinin hemen koptuğunu yazanlar vardı. Kararsız kaldım.
Elbet şansızlar çıkar.
Ama 15.6 inç için Gamegaraj çantalar da Monster çantalar da iyi.
Kararsız kalmayın.
Monster'dan şüpheniz varsa iş kolay. GameGaraj olanı alın.

Elbet şansızlar çıkar.
Ama 15.6 inç için Gamegaraj çantalar da Monster çantalar da iyi.
Kararsız kalmayın.
Monster'dan şüpheniz varsa iş kolay. GameGaraj olanı alın.
Aslında monster marka kılıf+çanta 400 civarı oluyor. Laptop kılıfın içindeyken çantaya sığar mı acaba?

Aslında monster marka kılıf+çanta 400 civarı oluyor. Laptopu kılıfın içindeyken çantaya sığar mı acaba?
Sığmalı normal şartlarda. Ama şüphen varsa bence Çantayı 17.3 al, kılıfı 15.6 inç.
Hem çantaya başka şeyler de sığdırırsın.
Zaten inç fark etmeden aynı fiyat.
Ben olsam çanta 17.3 kılıf 15.6 yapardım.

Sığmalı normal şartlarda. Ama şüphen varsa bence Çantayı 17.3 al, kılıfı 15.6 inç.
Hem çantaya başka şeyler de sığdırırsın.
Zaten inç fark etmeden aynı fiyat.
Ben olsam çanta 17.3 kılıf 15.6 yapardım.
Valla game garajın çantası daha çok hoşuma gitti. Fazla yorum bulamadım ama çanta hakkında.

Yeni konular

Geri
Yukarı